Walentynki u polskich gwiazd. Tak świętują Majdanowie, Kinga Rusin, Ewa Chodakowska… DUŻO ZDJĘĆ

Walentynki 2022 u gwiazd

Walentynki 2022 u gwiazd

Walentynki 2022. Jak polskie gwiazdy spędzają święto zakochanych? Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Ewa Chodakowska, Sandra Kubicka, Kasia Szklarczyk pokazały zdjęcia. Kto jeszcze?

Walentynki to wyjątkowy dzień dla par, które celebrują swoją miłość. Również gwiazdy uwielbiają święto zakochanych. Od rana udostępniają w mediach społecznościowych zdjęcia i filmy, na których pokazują, co otrzymały od drugich połówek. Nie brakuje prawdziwie luksusowych podarków, na których widok odbiera mowę. Oczywiście wszystko w niezwykle romantycznej oprawie.

Walentynki 2022: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Wielu interesuje, jak spędzają święto zakochanych. Okazuje się, że tradycją jest, że były piłkarz wręcza swojej ukochanej ogromny bukiet kwiatów. Tak też było i w tym roku, czym prezenterka od rana chwali się w sieci.

Walentynki 2022: Sandra Kubicka i Baron

Baron to prawdziwy romantyk. Muzyk wręczył Sandrze Kubickiej pokaźny bukiet czerwonych róż, gdy ta brała kąpiel. Gwiazda podzieliła się fotką z obserwatorami i wyznała, że jest to jej ulubione święto w roku:

Moje ulubione święto z moją ulubioną osobą. Życzę Wam wszystkim dużo miłości. Nie przestawajcie w nią wierzyć, nawet jeśli spaliliście się wiele razy. Czasami trzeba pocałować kilka, żab żeby odnaleźć księcia. Miłość to najpiękniejsze uczucie na świecie, a gdy jest odwzajemniona – uskrzydla. Ta odpowiednia osoba przyjdzie we właściwym czasie. Happy Valentine’s Day

Blond piękność kilka dni temu wyjawiła, że podarowała swojemu ukochanemu bransoletkę miłości, którą sprawdza wierność partnera. Ciekawe, czy Baron jest tak samo zadowolony z prezentu jak Sandra.

Walentynki 2022: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od lat zarażają fanów swoim poczuciem humoru i dystansem. Prezenter na Instagramie pokazał róże, które wręczył trzem najważniejszym kobietom w jego życiu. Mężczyzna w przeciwieństwie do Radosława i Barona postawił na nieco skromniejszy podarek:

Zapunktuję rano walentynkowo? Kwiatki może skromne, ale lepszych w okolicy nie było. Dla moich trzech WALENTYNEK.

Koroniewska doceniła gest męża i postanowiła się odwdzięczyć. Zmontowała sklejkę zabawnych momentów z udziałem Dowbora i opublikowała w sieci. Tam również złożyła mu życzenia:

Miej z życia choć odrobinę taniej przyjemności. I pamiętaj, ZAWSZE mogło być gorzej. Kiedyś, w końcu, na pewno się wyśpisz.

Walentynki 2022: Cleo i Donatan

Kilka dni temu Donatan pochwalił się na swoim profilu na Facebooku, że z okazji Walentynek, kupił dla Cleo luksusowe auto. Choć nie są parą, co roku obdarowują się ciekawymi prezentami. Producent uważa, że śliczna wokalistka jest jedną z niewielu szczerych osób w show-biznesie i dlatego zasługuje na wszystko, co najlepsze. Cena za samochód marki maybach, który jej podarował, rozpoczyna się od kwoty 700 tysięcy złotych, a kończy na blisko 3 mln złotych.

W naszej galerii, która jest na bieżąco aktualizowana, zobaczycie, jak walentynki świętują: Maffashion, Gosia Andrzejewicz, Paula Tumala, Justyna Żyła, Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska, Kasia Szklarczyk, Ewa Chodakowska, Kinga Rusin, Dominika Grosicka, Sara James, Ewelina LisowskaJoanna Przetakiewicz, Julia Sobczyńska, Barbara Kurdej-Szatan.


Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan – Walentynki 2022

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan – Walentynki 2022

Kinga Rusin i Marek Kujawa – Walentynki 2022

Kinga Rusin i Marek Kujawa – Walentynki 2022

Krzysztof Ibisz - Walentynki 2022

Krzysztof Ibisz - Walentynki 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przyjaciel Kingi Rusin z urody nijaki jak dla mnie mało męski no ale może ma inne walory

 • Gośćiwo pisze:

  Pani Gosiewska chce naśladować Panią Wieniawe..1 i 2 pchelki..ha ha

 • Gośćinga pisze:

  Pani Gosiewska a nie lepiej od razu saute,po co te ubranko.i tak idzie p.na całość od jakiegoś czasu.. ale czy przez to osiągnie p.cos więcej niż nazwę ” pchelki” co to z łóżka do łóżka. Wstyd..

 • Gość pisze:

  A u nas tradycyjnie, kwiaty plus kino i kolacja. Mąż wraca z delegacji dopiero wieczorem, ale już rano przesłał mi czerwone róże pocztą kwiatową. Miła niespodzianka, wie jak mnie zaskakiwać 🙂

 • Napiszcie mi pisze:

  ciekawe dlacze przyjaciel Rusin nigdy na nią nie patrzy ?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×