Dzieci Tomasza Mackiewicza dostaną ogromne pieniądze na życie! Przy okazji tragedii himalaisty pojawiło się również sporo oszustów

Tomasz Mackiewicz żona, dzieci

Tomasz Mackiewicz żona, dzieci

Jakie odszkodowanie dostaną dzieci Tomasza Mackiewicza?

Temat tragicznej w skutkach wyprawy Tomasza Mackiewicza na Nanga Parbat nadal budzi ogromne emocje. Przypomnijmy, że Polak wraz z Francuzką – Elisabeth Revol, postanowili zdobyć pakistański szczyt, jednak jak wiemy z wyprawy powróciła jedynie Revol, natomiast Mackiewicz, bez szansy na przeżycie pozostał na wysokości ok. 7 400 m n.p.m. W związku z tragedią polskiego himalaisty w sieci uruchomiono dwie oficjalne zbiórki pieniędzy, zorganizowane przez siostrę Mackiewicza.

Małgorzata Sulikowska, pragnie tym sposobem zabezpieczyć przyszłość dzieci swojego brata. Warto nadmienić , że zaledwie w ciągu kilku dni na serwisie Zrzutka.pl zebrano ponad pół miliona złotych!

Potrzebujemy Was, wszystkich tych osób, które niczym lawiny zalewają nas ciepłymi myślami, słowami, ogromnym sercem, współczuciem. Trójka dzieci nie doczeka się na powrót Taty. Odłóżmy osądzanie Tomka na bok. Spójrzmy na dzieci, których tata, nie będzie mógł zadbać o ich przyszłość. Proszę, pomóżcie nam zadbać o Maxia, Tonię, Zojkę. Nie zostawimy ich. Nie możemy. W imię Tomka – apelowała w imieniu rodziny Małgorzata Sulikowska, siostra zaginionego Tomasza Mackiewicza.

Okazuje się, że portal GoFundMe.com, również zebrał pokaźną kwotę – ponad 140 tys. euro, czyli około 580 tys. zł. Zatem prowadzone oficjalne dwie zbiórki pieniędzy, zgromadziły już ponad milion złotych! Media donoszą również o innych zbiórkach, które są działaniami internetowych oszustów perfidnie wykorzystujących dramat rodziny.

Polscy alpiniści apelują, aby uważać na fałszywe zbiórki pieniędzy.

Wreszcie możemy zobaczyć jak ratowano Elisabeth Revol. Dramatyczny film z Nanga Parbat trafił do internetu [WIDEO]

Znany jasnowidz doskonale wie, co tak naprawdę wydarzyło się z Tomaszem Mackiewiczem na szczycie Nanga Parbat!

Dlaczego nie ratowali Tomasza Mackiewicza? Oficjalny raport z akcji na Nanga Parbat rozwiewa wszelkie wątpliwości


Oświadczenie żony Tomasza Mackiewicza

Oświadczenie żony Tomasza Mackiewicza

Żona Tomasza Mackiewicza zlinczowana w sieci

Żona Tomasza Mackiewicza zlinczowana w sieci

Żona Tomasza Mackiewicza zlinczowana w sieci

Żona Tomasza Mackiewicza zlinczowana w sieci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×