Dzieci Kate i Williama nie mogą się doczekać spotkania z Archiem i Lilibet! Przygotowali specjalną niespodziankę

Dzieci Kate i Williama i dzieci Meghan i Harry'ego

Dzieci Kate i Williama i dzieci Meghan i Harry'ego

Dzieci Kate i Williama nie mogą się doczekać spotkania z Archiem i Lilibet podczas jubileuszu królowej Elżbiety II. Prasa donosi, że mają dla niech niespodziankę.

Królowa Elżbieta II już 70 lat panuje w Wielkiej Brytanii. Na początku czerwca odbędą się obchody jej platynowego jubileuszu. Już wiadomo, że tylko wykonujący obowiązki członkowie rodziny królewskiej będą towarzyszyć monarchini na balkonie Pałacu Buckingham w czasie parady rozpoczynającej świętowanie, co oznacza, że zabraknie tam księcia Andrzeja oraz księcia Harry’ego i Meghan Markle.

Wszyscy troje będą jednak obecni podczas innych uroczystości, które zaplanowane są od 2 do 5 czerwca. Ogłoszony przez dwór królewski szczegółowy program obchodów 70-lecia panowania Elżbiety II przecina spekulacje na temat tego, czy weźmie w nich udział troje członków rodziny, którzy zrezygnowali z pełnienia obowiązków.

W przypadku Harry’ego i Meghan, którzy obecnie mieszkają w Montecito w Kalifornii, nie było nawet pewne, czy przyjadą w tym czasie do Wielkiej Brytanii, ale ostatecznie potwierdzono, że przylecą razem z dziećmi.

Pojawia się mnóstwo publikacji, w których spekuluje się na temat zachowania Sussexów podczas jubileuszu i tego, jak ułożą się ich relacje z rodziną, ale te wszystkie sprawy dorosłych za nic mają dzieci. Charlotte, George i Louis już nie mogą się doczekać przyjazdu kuzynów.

Dzieci Kate i Williama nie mogą się doczekać spotkania z Archiem i Lilibet

Nawet pomimo sporów dorosłych, nic nie tłumi podekscytowania dzieci Kate i Williama przed wyjątkowym jubileuszem ich prababci. Woman’s Day donosi, że dzieci — ośmioletni książę George, siedmioletnia księżniczka Charlotte i czteroletni książę Louis — nie mogą się doczekać zbliżającego się przybycia ich kuzynów – 3-letniego Archiego i 11-miesięcznej Lilibet, i aż wychodzą z siebie.

George i Charlotte pamiętają, jak wszyscy byli podekscytowani, gdy urodził się Archie, a George był wielkim fanem wujka Harry’ego, więc są zachwyceni — mówi źródło. – Charlotte mówi wszystkim, że nie może się doczekać, aby oprowadzić Archiego i Lili po Pałacu Kensington, razem z rodzeństwem specjalnie się na to przygotowała.

Miejmy nadzieję, że nie wydarzy się nic, co by spowodowało rozczarowanie dzieci.


książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Komentarze

 • Gość pisze:

  ZNIES MONARCHIE!!!!!!!

 • Gość Felixa pisze:

  Straszne durnoty wypisujcie, że dzieci nie mogą się doczekać a niby skąd to wiecie?

 • Matka pisze:

  Megam namacila w rodzinie

 • Gość pisze:

  Szarlotka bije wszystkich na glowe, ma wszelkie zadatki za przyszla krolowa

 • Gość pisze:

  Boże, jakieś neutralne ploty o dzieciach, a tu i tak znalazły się psycholki, które mącą. Co ty możesz o nich wiedzieć?

  • Gość pisze:

   Może wiedzieć, jak czyta coś poza brytyjskimi i polskimi szmatlawcami. Jubbly trwa 4 dni od 2 do 5 czerwca, ale na 4 i 5 czerwca Elzbieta wysyła W&K do Walii, więc ich na jubileuszu nie bedzie:, za to będą Harry i Meghan:))

  • Gość pisze:

   Na najważniejszej części obchodow będą, potem czeka ich wizyta w jednym z krajów Wspólnoty, co w tym dziwnego? Tym bardziej, że doskonale wiadomo, że w ciągu najbliższych kilku lat to William zostanie księciem Walii.
   A Harry i Meghan przez te wszystkie dni odczują jak bardzo niemile są widziani

  • Gość pisze:

   Tak, tak – postoją na balkonie w dniu otwarcia, a na drugi dzień będą na mszy, gdzie będą wszyscy członkowie rodziny, również H&M.
   Najważniejszym świętem dla Elżbiety są sobotnie wyścigi konne Epsom Derby, na które się wybiera i koncert w palacu razem z pokazem jej dorobku, a w niedzielę Wielki Obiad Jubileuszowy i pokazy.
   A w wizycie W&K w Walii, to jest dziwnego, że zostali tam odesłani przez królowa w ostatniej chwili. Babcia agresywnego Williama woli trzymać z daleka, żeby spokój był, jak H&M tam będą.

  • Gość pisze:

   Jakby królowa chciała spokoju to by nie zapraszala H&M :)))
   Naprawdę sądzisz, że królowa dba o nich po tym jak wylali pomyje na jej rodzinę?
   Dba o pozory, a w rzeczywistości nic by jej tak nie uszczesliwilo jak zniknięcie Meghan.
   Walia jest ważna dlatego właśnie wysłano tam przyszłego króla :)))

 • Gość pisze:

  Tak, na pewno. Dzieci K&W dawno zapomniały o Harrym i Archim. Zresztą po co im takie znajomości, skoro mają wokół siebie tyle kuzynek i kuzynow?

 • Gość pisze:

  Jasne, jasme…
  Brukowce brytyjskie jak zwykle wróżą z fusów, ale piszą jak o faktach.
  Wątpię żeby te dzieci się w ogóle spotkały, bo i po co. Rodzicectez też się nie spotkają, poza jednym razem w kościele z daleka, a potem królowa odsyła Williama o Kate do Walii 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×