Już jest! Edyta Górniak nagrała piosenkę do filmu „Dywizjon 303”! Zapowiada się kolejny hit [WIDEO]

Edyta Górniak tylko ty Dywizjon 303

Tylko Ty – nowa piosenka Edyty Górniak do Dywizjon 303

Edyta Górniak kolejny raz pojawi się na wielkim ekranie. Gwiazda, która ma już na koncie nagrywanie piosenek do filmów – legendarna już Pocahontas – właśnie stworzyła utwór do Dywizjonu 303. Film, opowiadający historię polskich pilotów będzie miał swoją uroczystą premierę 27 sierpnia w Warszawie, a do sieci trafił już teledysk i piosenka w wykonaniu polskiej diwy.

Utwór Tylko Ty promuje film i prawdopodobnie możemy się go spodziewać na napisach końcowych. Jak wyznała w rozmowie z Onetem sama artystka, zdecydowała się na współpracę z producentami filmu przez ładunek emocjonalny, jaki niesie ze sobą produkcja:

Hmm… Niezwykłe emocje wywołuje możliwość dotknięcia czasów, tak mocno nacechowanych patriotyzmem. Czasów heroicznych czynów i wszystkiego, z czy kojarzy się słowo Polska i miłość do ojczyzny. Dodatkowo muzyka utworu „Bei Mir Bistu Shein” opracowanego współcześnie w absolutnie niezwykły sposób przez kompozytora Łukasza Pieprzyka, dała mi tak mocną inspirację, że było to wręcz mistyczne przeżycie podczas pracy zarówno w studio, jak i podczas produkcji videoclipu. – wyjaśniła

Edyta nigdy nie ukrywała, że jest patriotką, a to nie jest ostatnie jej słowo w kwestii upamiętniania historii kraju. W listopadzie wystąpi w Londynie w legendarnym Royal Albert Hall podczas koncertu z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Posłuchajcie i sami oceńcie. Przebije Andromedę?

Edyta Górniak nie wprowadzi ukochanego do show-biznesu? Nie będzie jej towarzyszył na premierze „Dywizjonu 303”! Powód?

Edyta Górniak tonie w objęciach swojego przystojnego Mateusza! Pokazała namiętny film

Edyta Górniak przeżywa pierwszy kryzys w nowym związku? Tajemnicza wiadomość bardzo zaniepokoiła fanów


Dywizjon 303 pośmiewiskiem w sieci

Dywizjon 303 pośmiewiskiem w sieci

Anna Prus na planie filmu

Anna Prus na planie filmu "Dywizjon 303"

Anna Prus na planie filmu

Anna Prus na planie filmu "Dywizjon 303"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×