Szukaj

Już jest! Edyta Górniak nagrała piosenkę do filmu “Dywizjon 303”! Zapowiada się kolejny hit [WIDEO]

Tylko Ty – nowa piosenka Edyty Górniak do Dywizjon 303

Edyta Górniak kolejny raz pojawi się na wielkim ekranie. Gwiazda, która ma już na koncie nagrywanie piosenek do filmów – legendarna już Pocahontas – właśnie stworzyła utwór do Dywizjonu 303. Film, opowiadający historię polskich pilotów będzie miał swoją uroczystą premierę 27 sierpnia w Warszawie, a do sieci trafił już teledysk i piosenka w wykonaniu polskiej diwy.

Utwór Tylko Ty promuje film i prawdopodobnie możemy się go spodziewać na napisach końcowych. Jak wyznała w rozmowie z Onetem sama artystka, zdecydowała się na współpracę z producentami filmu przez ładunek emocjonalny, jaki niesie ze sobą produkcja:

Hmm… Niezwykłe emocje wywołuje możliwość dotknięcia czasów, tak mocno nacechowanych patriotyzmem. Czasów heroicznych czynów i wszystkiego, z czy kojarzy się słowo Polska i miłość do ojczyzny. Dodatkowo muzyka utworu „Bei Mir Bistu Shein” opracowanego współcześnie w absolutnie niezwykły sposób przez kompozytora Łukasza Pieprzyka, dała mi tak mocną inspirację, że było to wręcz mistyczne przeżycie podczas pracy zarówno w studio, jak i podczas produkcji videoclipu. – wyjaśniła

Edyta nigdy nie ukrywała, że jest patriotką, a to nie jest ostatnie jej słowo w kwestii upamiętniania historii kraju. W listopadzie wystąpi w Londynie w legendarnym Royal Albert Hall podczas koncertu z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Posłuchajcie i sami oceńcie. Przebije Andromedę?

Edyta Górniak nie wprowadzi ukochanego do show-biznesu? Nie będzie jej towarzyszył na premierze „Dywizjonu 303”! Powód?

Edyta Górniak tonie w objęciach swojego przystojnego Mateusza! Pokazała namiętny film

Edyta Górniak przeżywa pierwszy kryzys w nowym związku? Tajemnicza wiadomość bardzo zaniepokoiła fanów


Czy lubisz oglądać polskie filmy?

×