Szukaj

Dominika Tajner jak z kalifornijskiej plaży. W tym wcieleniu wygląda bardzo hot

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner na Instagramie pochwaliła się wizytą u fryzjera. Chociaż zmiana jest niewielka i tak dała efekt wow. Jak wygląda?  

Dominika Tajner była żoną Michała Wiśniewskiego. Gdy zaczęła wchodzić do świata show-biznesu i pojawiała się w pierwszych odcinkach Tańca z gwiazdami, kolorowa prasa donosiła, że nad relacją zawisły czarne chmury. Małżonkowie postanowili się rozstać, a na swój temat wypowiadają się z klasą.

Tajner, gdy mówi o swoim byłym mężu, wypowiada się rozważnie. Tak jak ostatnio, gdy wypowiedziała się na temat powodu ich rozstania. W wywiadzie dla Twojego imperium powiedziała:

Łatwo się zgubić w rutynie codzienności, co zresztą stało się w moim małżeństwie z Michałem. Przestaliśmy rozmawiać ze sobą, dzielić się emocjami, oddaliliśmy się od siebie. Jestem na pewno bogatsza w doświadczenia, a przez to mądrzejsza, bardziej rozważna i pewnie trudniejsza w relacji z drugim człowiekiem – mówiła.

Dominika Tajner w nowym kolorze włosów. Jak wygląda?

Dominika od momentu rozstania z Michałem, odnalazła swoją drogę. Nie tylko ma nowego partnera, o którym wiadomo niewiele, ale także rozkręca nowy biznes. Będzie się realizować jako wedding plannerka, o czym opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post. Do współpracy zaprosiła byłego męża:

Najpewniej ja mogę go polecić na wesele, bo wiem, jak są ludzie zadowoleni po jego występach, a on może mnie poleci komuś jako wedding plannerkę. Tak więc to jest trochę taki biznes wiązany. Nie boję się konfliktu, bo tu nie ma takiej płaszczyzny – powiedziała.

Tajner nie tylko dba o biznes, ale także o social media. Tam prezentuje wybrane przez siebie kulisy życia prywatnego. Zdradziła, że w piątek wybrała się do fryzjera. Zdecydowała się odświeżyć kolor, a także zrobić loki, dzięki czemu prezentują się jeszcze lepiej niż wcześniej. W tych pofalowanych blond włosach wygląda jak kalifornijscy surferzy.

Zmiana nam się bardzo podoba. A Wy co o niej myślicie?


Dominika Tajner pochwaliła się metamorfozą

Dominika Tajner pochwaliła się metamorfozą

Dominika Tajner pochwaliła się metamorfozą

Dominika Tajner pochwaliła się metamorfozą

Dominika Tajner na otwarciu salonu kosmetycznego

Dominika Tajner na otwarciu salonu kosmetycznego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×