Dominka Gwit pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. „Rośnie nasz chłopiec”. Przyszła mama już musiała zmienić garderobę

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit z mężem oczekują na narodziny pierwszego dziecka. Gwiazda właśnie pochwaliła się krągłościami. Pokazała brzuszek w całej okazałości. 

Dominika Gwit kilka tygodni temu poinformowała, że spełniło się jedno z jej największych marzeń. Gwiazda i jej mąż Wojciech Dunaszewski oczekują na narodziny pierwszego dziecka. Zakochani byli tak szczęśliwi, że nie omieszkali o tym fakcie poinformować fanów. Dodali w sieci ujęcie z kliniki i pochwalili się zdjęciem z USG.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi.

Dziecko aktorki przyjdzie na świat zimą, ale już teraz przyszła mama urządziła pokoik dla swojej pociechy i kompletuje wyprawkę. Na maluszka czekają mebelki pełne słodkich ubranek, przewijak, a w drodze jest też łóżeczko.

Dominika Gwit pokazała ciążowe krągłości

Dominika od momentu, gdy ogłosiła ciążę na bieżąco relacjonuje fanom swój stan. Za pomocą social mediów przekazuje informacje związane z tym wyjątkowym czasem w jej życiu. Przed fanami nie ma zbyt wielu tajemnic, a jakiś czas temu wyjawiła, że razem z mężem doczekają się synka. Wiadomo już też, że mają wybrane imię dla chłopca. Jak na razie jednak nie zdradzą go publicznie.

Aktorka zdecydowanie jest jedną z najbardziej podekscytowanych przyszłych mam i nie ma zamiaru ukrywać swojej radości. Dominikę rozpiera nie tylko energia, ale też nie opuszcza jej dobry humor. Na bieżąco pokazuje fanom, jak zmienia się jej ciało, a w niedzielę przed południem pokazała sporych już rozmiarów krągłości. Przyznała, że przyszedł już czas na zmianę garderoby na typowo ciążową.

Rośnie nasz chłopiec jak na drożdżach! Och! Pracowity weekend! Kocham. I coś mi się zdaje, że Dzidziuś też lubi być na Scenie. Tak się wierci i przybiera takie pozy, że lekarze śmieją się, że będzie cyrkowiec. No i dobrze ! Niech rozpiera go energia! Tymczasem u mamy przyszedł czas na ciążowe spodnie. Matko, jak ten czas leci! Pięknego dnia Kochani! Cudownej niedzieli!

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów, którzy razem z Dominiką odliczają czas do rozwiązania.


Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit wyjawiła płeć dziecka

Dominika Gwit wyjawiła płeć dziecka

Dominika Gwit pokazała najnowsze ujęcie

Dominika Gwit pokazała najnowsze ujęcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×