NewsyDominika Gwit zdradziła, kiedy urodzi. Termin zaskakujący, a ciężarna aktorka ma jeszcze sporo planów

Dominika Gwit zdradziła, kiedy urodzi. Termin zaskakujący, a ciężarna aktorka ma jeszcze sporo planów

Dominika Gwit - kiedy urodzi
Dominika Gwit - kiedy urodzi
Elwira Szczepańska

14.08.2022 22:00

Dominika Gwit zaistniała w świadomości widzów dzięki roli Grubej w filmie Galerianki. Kolejne propozycje zawodowe posypały się jak z rękawa, a ona przekuła je w kolejne sukcesy. Wystąpiła m.in. w Przepisie na życie, a wcielenie to spowodowało, że zdobyła jeszcze większą ilość fanów. Pojawiła się na przesłuchaniach do X-Factora. W czasie pandemii zaczęła także rozwijać kanał na YouTubie, w którym to daje możliwość wyboru tematów.

Zasłynęła także ze swojej spektakularnej metamorfozy - kilka lat temu schudła kilkadziesiąt kilogramów. Nie potrwało to długo, bo względy zdrowotne sprawiły, że wróciła do dawnej wagi. Gwit jednak przekonuje fanów, że nie przejmuje się nadwagą i czerpie z życia ile się da.

Dominika Gwit jest szczęśliwą żoną Wojciecha Dunaszewskiego. Widać, że małżonkowie są bardzo szczęśliwi razem, a niedawno świętowali 4. rocznicę, bo 7 lipca 2018 wzięli ślub. Teraz czeka ich prawdziwa rewolucja. Będą rodzicami.

Dominika Gwit zdradziła termin porodu. Kiedy jej dziecko pojawi się na świecie?

Dominika Gwit jest w ciąży po wielu latach starań. Kilka dni temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Wraz z mężem pochwaliła się zdjęciami USG i przekazała fanom krótki komunikat:

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi.

Szczęście przyszłych rodziców jest wielkie, bo Dominika zmaga się z chorobami immunologicznymi, przez które długo cierpiała na bezpłodność. O swoich problemach z zajściem w ciążę opowiedziała na Instastory. Potem pełna energii przyszła mama pochwaliła się wideo z siłowni. Wszystkie oburzone głosy uciszyła Anna Lewandowska, która skomentowała wysiłki Gwit.

Dominika zdradziła, że chudnie w czasie ciąży, a teraz napisała fanom, jakie ma plany na przyszłość.

Wiem, że macie już kupione bilety na jesienne spektakle. Kochani, mam zamiar pracować na pewno we wrześniu i w październiku, zagrać wszystkie spektakle, które są zaplanowane w tych miesiącach. Mam nadzieję, że Bóg pozwoli i się uda. Oczywiście będę słuchać lekarzy i jeśli tylko powiedzą, że nie mogę pracować, to nie będę. Ciąża to nie choroba, na razie lekarze pozwalają mi grać - zapewniła fanów.

Gwit przy okazji zdradziła przybliżony termin porodu.

Dziecko się pojawi na świecie zimą, także jesień jest nasza. Trzymajcie mocno kciuki, żebyśmy się spotkali w teatrze.

Czekamy na kolejne wieści od Dominiki.

Dominika Gwit na siłowni
Dominika Gwit na siłowni
Dominika Gwit na siłowni
Dominika Gwit na siłowni
Dominika Gwit - kiedy urodzi
Dominika Gwit - kiedy urodzi
Dominika Gwit w ciąży
Dominika Gwit w ciąży
Dominika Gwit w ciąży
Dominika Gwit w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także