NewsyDominika Gwit drży o poród: „Nie wiem czy nastąpi w terminie”. Powodem choroby, o których zdecydowała się opowiedzieć

Dominika Gwit drży o poród: „Nie wiem czy nastąpi w terminie”. Powodem choroby, o których zdecydowała się opowiedzieć

Dominika Gwit
Dominika Gwit
Elwira Szczepańska
17.10.2022 07:00, aktualizacja: 17.10.2022 09:48

Dominika Gwit jest w ciąży. Lubiana aktorka przekazała tę nowinę, publikując zdjęcie z mężem, Wojciechem Dunaszewskim. Radość była ogromna, bo zajście w ciążę nie było łatwe dla aktorki. W najnowszym wywiadzie zdradziła kiedy rodzi i czego się najbardziej obawia. Co powiedziała?

Dominika Gwit o terminie porodu

Dominika Gwit po premierze filmu Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle, udzieliła wywiadu dziennikarce Vivy!. Powiedziała nie tylko o produkcji ze swoim udziałem, ale także otworzyła się na temat ciąży i porodu.

Nie zdradzam publicznie terminu porodu, ale jeszcze mam trochę czasu. Zresztą nie wiem, czy ten poród nastąpi w terminie, ponieważ mam wiele chorób współistniejących. Nie wiadomo więc, co będzie. W każdym razie, czekamy z mężem z utęsknieniem na zostanie rodzicami - odpowiedziała na pytanie o termin narodzin synka.

I dodała na temat chorób:

Z zespołem metabolicznym urodziłam się i z nim umrę. To zespół wielu autoimmunologicznych chorób, które niszczą organizm. Na szczęście mam fantastycznych lekarzy, leczę się i moje wyniki badań są bardzo dobre - wyjawiła, kiedy Krystyna Pytlakowska wyraziła nadzieję, że aktorka odzyska zdrowie.

Dominika Gwit nie ukrywała także, że macierzyństwo, to jej spełnienie marzeń.

Zdaję sobie sprawę ze wszystkiego, z tego, że nie będzie łatwo. Ale myślę, że sobie ze wszystkim poradzimy. Przecież ludzie na całym świecie mają dzieci i jakoś dają radę. Poza tym demonizowanie rodzicielstwa jest bezcelowe, ponieważ to najpiękniejsze, co może się człowiekowi przytrafić. Wiadomo, że będą gorsze dni, ale będą i piękne. Będziemy mieli dla kogo żyć.

Nie mogło zabraknąć pytania o imię dziecka, a także o to, czy małżonkowie będą publikować jego wizerunek:

Mamy [imię, red.], ale nie będziemy go zdradzać, ani pokazywać później twarzy dziecka. To normalne polskie imię, z pokolenia moich dziadków.Stasio, Antek, Franek czy Adaś? - dociekała Krystyna Pytlakowska.Coś w tym stylu.

Na koniec Dominika zdradziła, jak długo starali się z mężem o maluszka.

Nie jest istotne, jaki będzie miał kolor włosów. Mam tylko nadzieję, że będzie zdrowy i wszystko potoczy się dobrze. Cztery lata się o niego staraliśmy i w końcu się udało. Na szczęście dziecko jest zdrowe i ja również mam się dobrze.

Pozostaje życzyć spokojnego rozwiązania i dużo zdrowia.

Dominika Gwit pokazała twarz dziecka
Dominika Gwit pokazała twarz dziecka
Dominika Gwit pokazała twarz dziecka
Dominika Gwit pokazała twarz dziecka
Dominika Gwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit - premiera filmu Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
Dominika Gwit - premiera filmu Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także