NewsyDominika Gwit chudnie w ciąży! Zaniepokojone fanki dopytują o jej zdrowie. Odpowiedź przyszłej mamy zaskakuje

Dominika Gwit chudnie w ciąży! Zaniepokojone fanki dopytują o jej zdrowie. Odpowiedź przyszłej mamy zaskakuje

Dominika Gwit chudnie w ciąży
Dominika Gwit chudnie w ciąży
Elwira Szczepańska
13.08.2022 20:40

Dominika Gwit jest w ciąży. Aktorka po wielu latach starań ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Wraz z mężem pochwaliła się zdjęciami USG i przekazała fanom krótki komunikat:

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi.

Szczęście przyszłych rodziców było podwójne: Dominika zmaga się z chorobami immunologicznymi, przez które długo cierpiała na bezpłodność. O swoich problemach z zajściem w ciążę opowiedziała na Instastory. Potem pełna energii przyszła mama pochwaliła się wideo z siłowni. Wszystkie oburzone głosy uciszyła Anna Lewandowska, która skomentowała wysiłki Gwit.

Teraz fanki zaniepokoił fakt, że Dominika w ciąży chudnie...

Dominika Gwit chudnie w ciąży. Jest na diecie?

Dominika Gwit nagrała filmik na Instastory, w którym, odpowiadając na pytania fanów, oznajmiła, że schudła jeszcze przed ciążą, a w czasie oczekiwania na dziecko także traci na wadze. Podkreśliła, że kobiety, które zmagają się z ta samą chorobą co ona, często właśnie w stanie odmiennym chudną.

Faktycznie trochę schudłam. Jeszcze przed ciążą. Dzisiaj weszłam na wagę i okazuje się, że dzidzia rośnie, a ja chudnę. Często u pacjentek z zespołem metabolicznym takie rzeczy się dzieją. W ogóle u otyłych kobiet. Mam nadzieję, że jakoś bardzo dużo nie przytyję w tej ciąży - powiedziała.

Przyszła mama zapewniła też, że nie jest na żadnej diecie odchudzającej, ale stara się zwracać większą uwagę na to, co je.

Odpowiadając na wasze pytania, absolutnie nie jestem na jakiejś diecie odchudzającej. W ciąży nie wolno być na diecie. Faktycznie staram się jeść dużo więcej warzyw, dużo nabiału, czyli wszystko to, czego dzidzia potrzebuje, żeby się rozwijać - dodała.

Jak widać, nie ma czym się niepokoić, a Dominika Gwit rzeczywiście kwitnie w ciąży. W dalszej części relacji aktorka podziękowała za troskę i obiecała, że będzie się starała odpowiadać na wszystkie pytania fanów, których ma coraz więcej na swoim Instagramie.

Dominika Gwit - urlop
Dominika Gwit - urlop
Dominika Gwit w ciąży
Dominika Gwit w ciąży
Dominika Gwit na siłowni
Dominika Gwit na siłowni
Dominika Gwit na siłowni
Dominika Gwit na siłowni
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także