NewsyCiężarna Dominika Gwit wyskoczyła na siłownię. Gwiazdę w oczekiwaniu na pierwsze dziecko rozpiera energia

Ciężarna Dominika Gwit wyskoczyła na siłownię. Gwiazdę w oczekiwaniu na pierwsze dziecko rozpiera energia

Dominika Gwit
Dominika Gwit
Krystyna Miśkiewicz

11.08.2022 15:40

Dominika Gwit to aktorka, która karierę na antenie zaczynała jeszcze jako nastolatka. Wcieliła się w kilka ról, dzięki którym zyskała sympatię i uznanie dużej grupy fanów. Jest bardzo charakterystyczną postacią i nie sposób zapomnieć sporej dawki humoru, którą zafundowała widzom TVN w serialu Przepis na życie. Jej sympatycy od tego czasu z zapartym tchem śledzili zawodowe poczynania swojej ulubienicy.

Kariera Dominiki nabrała tempa, a wszystko idzie w parze z bardzo udanym życiem prywatnym. Aktorka od kilku lat jest szczęśliwą żoną Wojciecha Dunaszewskiego - para poznała się w teatrze. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, którą już niedługo przypieczętują narodziny ich pierwszego dziecka. Aktorka w środę o poranku przekazała za pomocą social mediów szczęśliwą nowinę.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi

Ciężarna Dominika Gwit wybrała się na siłownię

Po ogłoszeniu radosnej nowiny na Dominikę spłynęła lawina gratulacji, jakiej się nie spodziewała. Gwiazda w kolejnych publikacjach w social mediach podziękowała fanom za ogromne wsparcie, jakie od nich dostała. Przyznała także, że droga do zajścia w ciążę nie była łatwa. O powiększenie rodziny starali się z mężem od kilku lat, ale musieli stawić czoła schorzeniom, z którymi walczy aktorka. W końcu uśmiechnęło się do nich szczęście i odliczają tygodnie do narodzin dziecka.

Dominika dodała wiatru w skrzydła osobom, które od lat walczą o to, by znaleźć się w gronie rodziców. Przez kilka tygodni trzymała swój stan z dala od blasku fleszy, ale teraz postanowiła relacjonować fanom oczekiwanie na maluszka. W odmiennym stanie zdecydowanie nie próżnuje i wybrała się na siłownię. Najpierw wskoczyła na rowerek treningowy, a później zaprezentowała kilka tanecznych ruchów. Widać, że doskonale się czuje i wręcz rozpiera ją energia. Kadry, którymi pochwaliła się w sieci znajdziecie w naszej galerii.

  • Dominika Gwit w ciąży
  • Dominika Gwit na siłowni
  • Dominika Gwit na siłowni
  • Dominika Gwit na siłowni
  • Dominika Gwit na siłowni
  • Slider item
  • Dominika Gwit w ciąży
[1/7] Dominika Gwit w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także