Lekarze popełnili fatalny i skandaliczny błąd. Zofia Czerwińska niewyobrażalnie cierpiała

Zofia Czerwińska dzieci

Zofia Czerwińska dzieci

Zofia Czerwińska przeżywała prywatną tragedię

Zofia Czerwińska nie żyje. Legendarna polska aktorka zmarła w wieku 85 lat. Chociaż podziwiana była przez wielu, mało kto wiedział o jej prywatnej tragedii. Dlaczego gwiazda kina i telewizji nie miała dzieci?

Odeszła kolejna legenda polskiego kina i teatru. W środę, 13 marca, zmarła Zofia Czerwińska. Aktorka była niekwestionowaną gwiazdą, uważaną przez wielu za jedną z najbarwniejszych postaci polskiego kina.

O śmierci aktorki znanej z wielu legendarnych ról poinformował Mariusz Szczygieł, który na Instagramie opublikował wzruszający post:

Tym zdjęciem i torbą była zachwycona. Zrobiłem je w foyer Jej ukochanego Teatru Syrena na premierze „Czarownic z Eastwick”. Czarownica, to było Jej ulubione stworzenie zaraz po psach i kotach. Na pogrzebie ma być śpiewana „My way”…. Będzie, Zosiu.

Zofia była doskonałą aktorką, którą kochały tłumy. Na brak powodzenia wśród mężczyzn również nie mogła narzekać. Był jednak jeden aspekt w jej życiu, który spędzał sen z powiek. Chociaż Czerwińska dwukrotnie była żoną, ani razu nie miała okazji zostać matką. Pomimo tego, że była w ciąży, zachowanie lekarzy raz na zawsze pozbawiło ją tej możliwości.

Zofia zaszła w ciążę pozamaciczną. Wówczas wycięto jej oba jajowody, co skutecznie uniemożliwiło jej rozpoczęcie przygody z macierzyństwem.

Bardzo cierpię z tego powodu, że nie mam dzieci. Chciałam je mieć, ale nie mogłam – przyznała w jednym z wywiadów.

Aktorka żal w sercu do lekarzy nosiła przez kolejne lata. Nie potrafiła zrozumieć, dlaczego nie zdecydowali się uratować chociaż jednego jajowodu.

Pogrążone w żałobie gwiazdy żegnają Zofię Czerwińską: Olga Frycz, Tomasz Ciachorowski, Karolina Korwin-Piotrowska

Nie żyje Zofia Czerwińska. Odeszła legendarna polska aktorka

Ostatnia droga partnera Ireny Santor. Pożegnali go rodzina i przyjaciele


Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×