Szukaj

Lekarze popełnili fatalny i skandaliczny błąd. Zofia Czerwińska niewyobrażalnie cierpiała

Zofia Czerwińska dzieci

Zofia Czerwińska przeżywała prywatną tragedię

Zofia Czerwińska nie żyje. Legendarna polska aktorka zmarła w wieku 85 lat. Chociaż podziwiana była przez wielu, mało kto wiedział o jej prywatnej tragedii. Dlaczego gwiazda kina i telewizji nie miała dzieci?

Odeszła kolejna legenda polskiego kina i teatru. W środę, 13 marca, zmarła Zofia Czerwińska. Aktorka była niekwestionowaną gwiazdą, uważaną przez wielu za jedną z najbarwniejszych postaci polskiego kina.

O śmierci aktorki znanej z wielu legendarnych ról poinformował Mariusz Szczygieł, który na Instagramie opublikował wzruszający post:

Tym zdjęciem i torbą była zachwycona. Zrobiłem je w foyer Jej ukochanego Teatru Syrena na premierze „Czarownic z Eastwick”. Czarownica, to było Jej ulubione stworzenie zaraz po psach i kotach. Na pogrzebie ma być śpiewana „My way”…. Będzie, Zosiu.

Zofia była doskonałą aktorką, którą kochały tłumy. Na brak powodzenia wśród mężczyzn również nie mogła narzekać. Był jednak jeden aspekt w jej życiu, który spędzał sen z powiek. Chociaż Czerwińska dwukrotnie była żoną, ani razu nie miała okazji zostać matką. Pomimo tego, że była w ciąży, zachowanie lekarzy raz na zawsze pozbawiło ją tej możliwości.

Zofia zaszła w ciążę pozamaciczną. Wówczas wycięto jej oba jajowody, co skutecznie uniemożliwiło jej rozpoczęcie przygody z macierzyństwem.

Bardzo cierpię z tego powodu, że nie mam dzieci. Chciałam je mieć, ale nie mogłam – przyznała w jednym z wywiadów.

Aktorka żal w sercu do lekarzy nosiła przez kolejne lata. Nie potrafiła zrozumieć, dlaczego nie zdecydowali się uratować chociaż jednego jajowodu.

Pogrążone w żałobie gwiazdy żegnają Zofię Czerwińską: Olga Frycz, Tomasz Ciachorowski, Karolina Korwin-Piotrowska

Nie żyje Zofia Czerwińska. Odeszła legendarna polska aktorka

Ostatnia droga partnera Ireny Santor. Pożegnali go rodzina i przyjaciele


Czy lubisz oglądać polskie filmy?

×