To dlatego Filip Chzajzer przefarbował się na blond! 13 lat młodsza narzeczona zaczerwieni się, gdy przeczyta te słowa. Ale on ją kocha!

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer jakiś czas temu zaskoczył swoich fanów bardzo niespodziewaną metamorfozą. Prezenter przefarbował włosy na platynowy blond. Teraz wyjawił, dlaczego to zrobił.

Filip Chajzer to jeden z najbardziej lubianych dziennikarzy, który od kilku lat współpracuje ze stacją TVN. Ogromną popularność przyniosła mu praca w Dzień Dobry TVN, gdzie pojawia się przed kamerami w duecie z Małgorzatą Ohme.

Ta para prowadzących wyjątkowo dobrze się dobrała, ponieważ oprócz pracy łączy ich nie tylko podobne poczucie humoru, ale także przyjaźń. Na karierę syn Zygmunta Chajzera nigdy nie mógł narzekać, ale w jego życiu prywatnym pojawiło się ostatnio mnóstwo zawirowań.

Kilka miesięcy temu rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, z którą wspólnie wychowywał 5-letniego syna Aleksandra. O tym, że jego związek z Małgorzatą Walczak jest przeszłością, prasa huczała przez kilka dni. W końcu dziennikarz w krótkim oświadczeniu potwierdził te doniesienia.

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze – napisał Filip.

Filip Chajzer zdradził, dlaczego przefarbował włosy

Filip długo nie był singlem. Wiadomo, że prezenter zaczął spotykać się z młodszą o 13 lat Julią, a para długo nie zwlekała z poważnymi deklaracjami. Niedawno wybrali się razem na Malediwy, a tam Chajzer wręczył ukochanej pierścionek zaręczynowy.

Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie. Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy – mówił informator portalu Pudelek, którego właścicielem jest wp.pl.

Gospodarz DDTVN też nie robi już tajemnicy z tego, że znowu jest zakochany, a przy okazji urodzin pochwalił się w sieci zdjęciem z narzeczoną.

Krótko przed swoimi urodzinami Filip zdecydował się na spektakularną metamorfozę, obok której nie można przejść obojętnie. Przefarbował swoje włosy na platynowy blond. Okazuje się, że impulsem do tej decyzji była odwaga jego ukochanej.

Któregoś dnia wchodzę do fryzjera, a tam siedzi Juleczka. Mieliśmy wizyty po sobie. Patrzę, a ona zrobiła sobie włosy na różowo. Mówię więc do niej: „Taka odważna jesteś?” To ja zrobię tak jak w tej piosence, przed wakacjami – powiedział w rozmowie z Faktem.

Przyznał również, że nowa fryzura to rodzaj manifestu, w którym pokazuje, że mężczyźni też mają prawo zaszaleć u fryzjera.

Jeśli dziewczyny zmieniają fryzury na okrągło i mówią, że to fajnie, i nikomu to nie przeszkadza, to dlaczego faceci mają być tu gorsi. W związku z tą zmianą fryzury spotkałem się z wieloma przychylnymi, ale też niezbyt przychylnymi uwagami, ale tymi się nie przejmuję. Jeśli mi się podoba, to jest dobrze – dodał.

W rozmowie z Jastrząb Post blond czuprynę Filipa oceniła Małgosia Ohme, która przyznała, że niezbyt jej się podoba.


Filip Chajzer u fryzjera

Filip Chajzer u fryzjera

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Szaleństwa Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme w studiu DDTVN podczas występu Alicji Janosz

Szaleństwa Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme w studiu DDTVN podczas występu Alicji Janosz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×