Tak wygląda narzeczona Filipa Chajzera! Na nowym zdjęciu zapozował z ukochaną. Spójrzcie tylko na jej pierścionek. Cudo!

Filip Chajzer pokazał narzeczoną

Filip Chajzer pokazał narzeczoną

Filip Chajzer już nie ukrywa narzeczonej przed opinią publiczną. W końcu wspólnie zapozowali do zdjęcia. Spójrzcie tylko na pierścionek na jej palcu! Foto. 

Filip Chajzer kilka miesięcy temu wzbudził spore zainteresowanie mediów. Wszystko przez rozstanie z matką swojego syna, Małgorzatą Walczak. Długo nie był singlem. Jakiś czas później poznał nową kobietę i wszedł z nią w związek. Portalowi Pudelek udało się ustalić, że jego wybranką jest młodsza o 13 lat Julia. Informator redakcji powiedział:

Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie.

Portal dowiedział się później, że Filip ma za sobą zaręczyny, czym pochwalił się znajomym z Dzień Dobry TVN.

Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy – przekazało źródło Pudelka.

Ostateczne potwierdzenie tej nowiny przyszło w sobotę, gdy na profilu dziennikarza na Instagramie pojawiło się zdjęcie. Zapozował do niego z kwiatami. W opisie pochwalił się, że zrobił narzeczonej prezent.

Kwiaty dla narzeczonej kupił, kawę wypił, sernik zjadł, co za piękne miejsce ☺️ totalnie szanuję @tomaszewski_mikolaj & @lojkoo za pomysł połączenia piękna natury z aromatem kawy i smakiem domowego ciasta – napisał.

Filip Chajzer pokazał narzeczoną. Zdjęcie

Dotychczas gwiazdor DDTVN starał się chronić prywatność Julii i nie pokazywał jej w social mediach. W niedzielę zrobił wyjątek. Jego znajomy, Andrzej Polan, zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widać go u boku narzeczonych.

Ujęcie wykonano w trakcie imprezy urodzinowej Chajzera (27 listopada obchodził 38. urodziny – przyp. red. Jastrząb Post). Nie sposób nie zwrócić uwagi na pierścionek na palcu wybranki dziennikarza!

W sekcji komentarzy dominowały życzenia urodzinowe dla jubilata:

  • Sto lat. Jesteś suuper gość uwielbiam Cię.

  • Urodzony trzeba celebrować wszak są raz w roku. Najlepszego Filip.

  • Niech żyje, żyje nam.

Redakcja Jastrząb Post dołącza do nich.


Filip Chajzer pokazał narzeczoną

Filip Chajzer pokazał narzeczoną

Filip Chajzer potwierdził zaręczyny

Filip Chajzer potwierdził zaręczyny

Filip Chajzer u fryzjera

Filip Chajzer u fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×