Szukaj

Nic dziwnego, że go zostawiła. Wiemy co poróżniło Edytę Górniak i Mateusza Zalewskiego!

Edyta Górniak mateusz zalewski

Dlaczego Edyta Górniak rozstała się z Mateuszem Zalewskim?

Związek Edyty GórniakMateusza Zalewskiego uskrzydlił fanów gwiazdy. Liczyli na to, że wreszcie znalazła mężczyznę odpowiedniego, odpowiedzialnego i kochającego, który nie zrani jej i będzie tym “jedynym”. Niestety, choć sielanka trwała kilka miesięcy, ostatecznie relacja nie przetrwała Para rozstała się kilka tygodni temu. Dlaczego?

Jak się okazuje, wszystko rozpadło się przez zazdrość i próby “wyeliminowania” Edyty z zawodu – Mateusz chciał, by diwa przestała zajmować się karierą i poświęciła mu więcej czasu. Dla tak zapracowanej i odnoszącej sukcesy na scenie artystki porzucenie pracy nie było opcją godną rozważenia:

Ich związek od jakiegoś czasu przechodził poważny kryzys. Mateusz był zazdrosny, a sytuację pogarszał fakt, że Edyta miała dla niego mniej czasu, bo była zajęta przygotowaniami do trasy koncertowej po Polsce. O żadnym powrocie nie ma mowy! Edyta ma złamane serce, ale wierzy, że jeszcze kiedyś się zakocha. Na duchu podtrzymują ją spotkania z fanami podczas koncertów – wyjawia Flesz

Wracanie do kogoś, kto próbuje ograniczać karierę swojego partnera nigdy nie jest dobrym pomysłem. Edyta wciąż ma przez sobą dekady na scenie, a bez jej głosu i osobowości polski show-biznes nigdy nie byłby już ten sam.

Waszym zdaniem podjęła dobrą decyzję?

Myśleli, że to playback. Edyta Górniak swoim występem wbiła widzów w fotele! Królowa jest tylko jedna! [WIDEO]

Edyta Górniak napisała ukrytą wiadomość do Mateusza Zalewskiego! Ale mu dopiekła!

Edyta Górniak zapewniła dach nad głową obcej kobiecie! W mediach aż huczy!


Co sądzisz o publicznych rozstaniach gwiazd?

×