O trudnym czasie w swoim życiu prywatnym, Górniak opowiedziała w rozmowie z fanami. Po wczorajszym koncercie w Poznaniu diwa połączyła się z internautami za pomocą Instagrama, gdzie przeprowadziła transmisję na żywo. Artystka nie odpowiadała na pytania, skupiła się na podsumowaniu ostatnich dni ze swojej trasy akustycznej. Przyznała, że dzięki spotkaniom z publicznością o wiele łatwiej jest jej przechodzić przez ciężkie chwile:
W trakcie relacji live Edycie towarzyszyła jej stylistka Ewa Rubasińska, która jest jest również wróżką. Górniak w pewnym momencie poprosiła ją, aby wyjęła karty, którym sprzyjała atmosfera andrzejkowej nocy:
Co na to Mateusz?