UPS… Paula Tumala zaliczyła wpadkę w „DDTVN”. Wprawiła Marcina Prokopa w zakłopotanie. „Przejęzyczyłam się”

Paula Tumala i Marcin Prokop

Paula Tumala i Marcin Prokop

W Dzień Dobry TVN z udziałem Pauli Tumali doszło do wpadki. Piękna modelka wprawiła Marcina Prokopa w zakłopotanie. Co powiedziała?

Paula Tumala zyskała popularność dzięki występom w teledysku Cleo i Donatana. Piękność odważnie eksponowała w nim obfite piersi. Nie trudno domyślić się, że jej biust jest efektem operacji. Już ostatnio bohaterka klipu wyznała, że chciałaby go pomniejszyć, ponieważ ma przez niego problemy z kręgosłupem. Nie robi tego jednak z obawy przed zabiegiem.

Mnie bolało bardzo, gdzie mam naprawdę wysoki próg bólu. Ktoś mi kiedyś powiedział: „Na Tobie można kołki łamać”. Ale operacja piersi mnie przerosła, gdyby nie to, że mnie tak bolało, pewnie dawno bym zmniejszyła biust, chociażby ze względu na kręgosłup, który od kilku lat jest w opłakanym stanie. Moje koleżanki raczej dobrze zniosły operacje piersi, rzadko się spotykam z tym, aby którakolwiek kobieta tak źle to przeżyła, jak ja – napisała w mediach społecznościowych.

Obecnie Paula ograniczyła karierę. Wszystko przez to, że samotnie wychowuje bliźniaczki – Nadię Anastazję. Modelka rozstała się z ich ojcem w atmosferze skandalu i wielokrotnie narzekała na jego zachowanie w mediach społecznościowych. Ostatnio wydała nawet  oświadczenie w jego sprawie, z którego treścią zapoznacie się pod TYM linkiem.

Gwiazda więcej o sobie opowiedziała w poniedziałkowym Dzień Dobry TVN, gdzie nie obyło się bez drobnej wpadki.

Wpadka Pauli Tumali w Dzień Dobry TVN. Co zrobiła?

Paula Tumala była bardzo podekscytowana wizytą. Od samego rana relacjonowała ją w mediach społecznościowych. Kamerę włączyła też za kulisami, gdzie rozmawiała z pracownikami programu. W pewnym momencie zbliżyła aparat na Marcina Prokopa Dorotę Wellman i wypaliła:

Słuchajcie mam mega szczęście, bo dzisiaj prowadzącymi są moi ulubieni prowadzący, czyli Michał Prokop i pani Wellman.

Na szczęście, szybko uświadomiła sobie, że przekręciła imię Marcina, bo nagrywając z nim krótką relację, powiedziała:

Pozdrawiamy ze studia z panem Marcinem Prokopem. Pamiętam, wiem… Przejęzyczyłam się.

Prowadzący program odpowiedział krótko:

Szkoda.

Marcin nie wyglądał na obrażonego lub złego na Paulę. Trzeba jednak przyznać, że jego mina wskazywała na spore zakłopotanie. Wcale nas to nie dziwi!


Marcin Prokop i Paula Tumala

Marcin Prokop i Paula Tumala

Marcin Prokop i Paula Tumala

Marcin Prokop i Paula Tumala

Paula Tumala i Marcin Prokop

Paula Tumala i Marcin Prokop

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×