NewsyWellman i Prokop źle potraktowani w hotelu? Obsługa zaliczyła wpadkę

Wellman i Prokop źle potraktowani w hotelu? Obsługa zaliczyła wpadkę

Dorota Wellman Marcin Prokop
Dorota Wellman Marcin Prokop
10.01.2024 10:37

Marcin Prokop i Dorota Wellman stworzyli jeden z najbardziej docenianych dziennikarskich duetów w historii polskiej telewizji. Serca fanów skradli, pracując w Telewizji Polskiej, a obecnie są czołowymi gwiazdami "Dzień Dobry TVN". Wiele osób nie wyobraża sobie śniadaniowego formatu bez błyskotliwych i nieszczędzących sobie uszczypliwości prowadzących. Okazuje się, że Dorota i Marcin są tak zgrani, że niektórzy mają brać ich za małżeństwo, co doprowadza do zabawnych sytuacji.

Dorota Wellman i Marcin Prokop wzięci za małżeństwo. Wpadka pracowników hotelu

Jak poinformowało źródło Świata Gwiazd, pracownicy jednego z hoteli, w którym służbowo nocowali Marcin Prokop i Dorota Wellman, mieli wziąć prowadzących "Dzień Dobry TVN" za małżonków. Gwiazdy telewizji nie kryły zdziwienia, kiedy okazało się, że zostały zameldowane w jednym pokoju.

Podczas służbowego wyjazdu Marcin i Dorota zostali zameldowani w jednym pokoju. Obsługa hotelu była bardzo zdziwiona, gdy dowiedziała się, że prezenterzy nie są małżeństwem. Na miejscu całą sytuację trzeba było odkręcić i zmienić rezerwację — czytamy.

Jeśli dziennikarze rzeczywiście znaleźli się w takiej sytuacji, z pewnością potraktowali pomyłkę ze znanym sobie poczuciem humoru.

Dorota Wellman i Marcin Prokop są brani za małżeństwo. W rzeczywistości oboje mają rodziny

Choć Marcin Prokop i Dorota Wellman są świetnie dobraną parą na ekranie, w życiu prywatnym mają swoje szczęśliwe rodziny. Juror "Mam talent" od 2011 roku jest w związku małżeńskim z ukochaną Marią, z którą ma urodzoną w pięć lat przed ślubem córkę Zofię. Z kolei dziennikarka jest żoną uznanego artysty fotografa Krzysztofa Wellmana i szczęśliwą mamą syna Jakuba. Jak widać, gwiazdy TVN dogadują się tak dobrze, że dla postronnych osób wyglądają jak rodzina.

Marcin Prokop i Dorota Wellman w piórkach
Marcin Prokop i Dorota Wellman w piórkach
Dorota Wellman, Marcin Prokop (AKPA)
Dorota Wellman, Marcin Prokop (AKPA)
Marcin Prokop i Dorota Wellman
Marcin Prokop i Dorota Wellman
Marcin Prokop Dorota Wellman
Marcin Prokop Dorota Wellman
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także