NewsyTak wyglądają dzieci gwiazd "DDTVN". Zdjęcia syna Wellman i córki Prokopa są prawdziwą gratką

Tak wyglądają dzieci gwiazd "DDTVN". Zdjęcia syna Wellman i córki Prokopa są prawdziwą gratką

Dzieci gwiazd Dzień Dobry TVN
Dzieci gwiazd Dzień Dobry TVN
Magda Kwiatkowska

28.03.2021 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Praca w telewizji wymaga od dziennikarzy mnóstwa czasu i wielu poświęceń, jednak oni umiejętnie łączą życie zawodowe z prywatnym. Gdy tylko gasną światła fleszy, pędzą do swoich domów, gdzie muszą stawić czoła codzienności. Sprzątają, gotują, a w wolnych chwilach rozmawiają, bawią się i odrabiają lekcje ze swoimi dziećmi. Sprawdziliśmy, jak mają na imię, ile mają lat i jak wyglądają dzieci prowadzących Dzień Dobry TVN.

Anna Kalczyńska - dzieci

Anna Kalczyńska jest matką trojga dzieci: 11-letniego Jana, 9-letniej Hanny i 8-letniej Krystyny, które są owocem związku z Maciejem Maciejowskim, który w latach 2004-2005 był menadżerem marketingu TVN24 i TVN Style.

Anna Kalczyńska z dziećmi
Anna Kalczyńska z dziećmi

Andrzej Sołtysik - dzieci

Andrzej Sołtysik jest ojcem 6-letniego Stanisława Wiktora, który jest owocem jego związku z Patrycją Sołtysik. Maluch jest oczkiem w głowie swoich rodziców.

Dorota Wellman - dzieci

Dorota Wellman ma 28-letniego syna Jakuba. Dziennikarka wraz z mężem Krzysztofem Wellmanem doczekała się w 1993 roku przyjścia na świat swojej jedynej, wyczekanej pociechy. Syn jest dla niej całym światem, choć rzadko opowiada o nim w mediach. Mężczyzna od czasu do czasu pojawiał się z matką w telewizyjnym studiu lub na rozdaniach nagród.

Do momentu, kiedy urodził się Kuba, prowadziłam rozrywkowe, egoistyczne i nieco bezsensowne życie. Sens pojawił się, gdy urodziłam. Wówczas zrozumiałam, że jest po co i dla kogo żyć. Ukochany syn w pewnym sensie wynagrodził mi wszystkie lata cierpień. To jedyne, które mam, jest upragnione, wyczekane i najbardziej kochane - powiedziała w wywiadzie udzielonym dla dziennika Fakt.
Dorota Wellman z synem Jakubem w 2007 roku
Dorota Wellman z synem Jakubem w 2007 roku

Marcin Prokop - dzieci

Marcin Prokop ma 15-letnią córkę Sophie, która jest owocem jego związku z Marią Prażuch-Prokop. Para jest ze sobą od 17 lat, a już po roku znajomości żona dziennikarza zaszła w ciążę. W wywiadzie udzielonym dla serwisu Polki.pl przyznała się, że ucieszyła się na wieść o tym, że zostanie mamą.

Byliśmy ze sobą dopiero od roku. Chociaż przyznam się, że ja od początku naszego związku chciałam mieć z Marcinem dziecko. Wiedziałam, że albo ten facet, albo żaden - powiedziała Maria Prażuch-Prokop.

Dziennikarz bardzo chroni swojej prywatności, dlatego też na jego profilu rzadko pojawiają się zdjęcia z rodziną. Mimo to w połowie grudnia ubiegłego roku zrobił wyjątek i opublikował kadr z Zosią.

Małgorzata Ohme - dzieci

Małgorzata Ohme wychowuje 14-letnią córkę Klarę oraz 17-letniego syna Jerzego, którzy są owocem jej związku z Rafałem Ohme, z którym rozwiodła się w 2015 roku.

Klara, córka Małgorzaty Ohme
Klara, córka Małgorzaty Ohme

Filip Chajzer - dzieci

Filip Chajzer ma za sobą prawdziwą tragedię. W 2015 roku w wypadku samochodowym pod Płońskiem zginął jego 10-letni syn Maks.

Moi kochani. Ten wpis jest ponad moją siłę jak zresztą wszystko od zeszłego tygodnia. Straciłem moje dziecko. Syna, którego kochałem nad wszystko na świecie. Moje życie właśnie straciło sens. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się go kiedyś znaleźć. Teraz nie wiem tylko jeszcze jak. Jestem w bardzo złym stanie - napisał w oficjalnym oświadczeniu.

26 października 2017 roku przyszedł na świat jego drugi syn, Aleksander, który jest owocem związku z dziennikarką Małgorzatą Walczak.

Paulina Krupińska - dzieci

Paulina Krupińska 26 lipca 2018 roku poślubiła muzyka Sebastiana Karpiela-Bułeckę z którym doczekała się dwojga dzieci: 6-letniej córki Antoniny oraz 4-letniego syna Jędrzeja.

Paulina Krupińska z dziećmi
Paulina Krupińska z dziećmi

Damian Michałowski - dzieci

Damian Michałowski jest ojcem dwojga dzieci:  3-letniego Henia i niespełna 2-letniej Helenki.

Jak mieszka Damian Michałowski z Dzień Dobry TVN?
Jak mieszka Damian Michałowski z Dzień Dobry TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak - dzieci

Agnieszka Woźniak-Starak jest bezdzietna. W jednym z wywiadów wyjawiła, że dwukrotnie straciła ciążę. Po raz pierwszy w 2016 roku, a później już w trakcie małżeństwa z Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Ja o utracie dziecka powiedziałam po raz pierwszy w magazynie „Pani” kilka lat temu. Dziś mam wrażenie, że ktoś próbuje cofnąć nas do średniowiecza, że politycy za nic mają rozwój nauki, postęp medycyny, prawa kobiet. Od czasu tamtego wywiadu w „Pani” mnóstwo się w moim życiu zmieniło i zdarzyło, jestem w stanie zrozumieć ból kobiet, gdy tracą ciążę, bo sama przeszłam przez to niejednokrotnie. Podobnie jak miliony innych kobiet - tymi słowami odniosła się do kwestii zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce.

Ewa Drzyzga - dzieci

Ewa Drzyzga posiada dwóch synów - 16-letniego Stanisława i 14-letniego Ignacego, którzy są owocem jej związku z drugim mężem, Marcinem Borowskim. Para wzięła ślub w 2004 roku.

Starszy syn, Staszek, ostatnio wrócił do swojej fascynacji samolotami i trzyma się tego, że chce zostać pilotem. Lata na symulatorach. Imponuje mi, gdy obserwuję, jak leci np. przez dwie godziny z Frankfurtu do Krakowa. Umie obliczyć te wszystkie trasy, siłę wiatru. Dzięki temu hobby uznał nawet, że matematyka jest mu do czegoś potrzebna. (...) [Ignacy?] Dla niego ważna była piłka, ale uznał, że to chyba nie jest sposób na życie, więc traktuje ją hobbystycznie. Mój młodszy syn jest otwartą, dobrą duszą. Zastanawia się, czy nie zostać weterynarzem - zdradziła w wywiadzie udzielonym magazynowi Gala.

Ewa bardzo chroni swojej prywatności, dlatego też próżno szukać na jej profilu aktualnych zdjęć synów.

 • Jak mieszka Damian Michałowski z Dzień Dobry TVN?
 • Anna Kalczyńska z dziećmi
 • Dorota Wellman z synem Jakubem w 2007 roku
 • Dorota Wellman z synem Jakubem w 2011 roku
 • Marcin Prokop z córką Sophie
 • Klara, córka Małgorzaty Ohme
 • Jak mieszka Damian Michałowski z Dzień Dobry TVN?
 • Anna Kalczyńska z dziećmi
 • Andrzej Sołtysik z żoną i synem
 • Filip Chajzer z synem
 • Paulina Krupińska z dziećmi
 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka z dziećmi
[1/12] Jak mieszka Damian Michałowski z Dzień Dobry TVN?
Zobacz także