Szukaj

Kolejny uczestnik programu “Rolnik szuka żony” bierze ślub. Mamy zdjęcia jego uroczej partnerki

Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" bierze ślub

Ślub kolejnego uczestnika “Rolnik szuka żony”

Dawid był jednym z uczestników przedostatniej edycji Rolnik szuka żony. Chociaż w programie nie znalazł miłości życia, udało mu się to kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć. Para jest w sobie zakochana do tego stopnia, że niedawno mężczyzna zdecydował się przejść do kolejnego etapu. 

Dawid w programie Rolnik szuka żony pojawił się w czwartej edycji. Mężczyzna ubiegał się o względy Małgosi. Rolniczka ostatecznie go nie wybrała, decydując się na Pawła z którym wzięła ślub, a teraz spodziewa się dziecka. Okazuje się jednak, że na powodzenie kobiet narzekać nie może. Dawid niedawno się zaręczył.

Jego wybranką jest przepiękna Aleksandra. Chociaż dziewczyna ukrywa się w sieci, a dostęp do jej konta na Instagramie mają tylko najbliżsi, wynika z niego że jest panią kosmetolog, która ma pieska o imieniu Lilu.

Zdjęcia z profilu mężczyzny zdradzają, że jego wybranką jest niezwykle piękną dziewczyną. Para spotyka się od kilku miesięcy. To wystarczyło, by Dawid był pewny uczucia do tego stopnia, że postanowił się oświadczyć. Z tej okazji ukochaną zabrał do Warszawy. To właśnie tam przed nią uklęknął.

Dziewczyna pierścionek przyjęła, czym szczęśliwy mężczyzna pochwalił się w mediach społecznościowych. Wstawił zdjęcie, na którym jego ukochana pozuje z bukietem kwiatów. Podpis jest bardzo wymowny:

Powiedziała: TAK!❤️#powiedzialatak #shesaidyes #milosc #miłość #kochamja #zareczyny #oswiadczyny #slub #warszawa #warsaw #varsoviaapartamenty

Jego obserwatorzy byli tym faktem zachwyceni i niemal zalali jego profil pozytywnymi komentarzami:

  • Piękna ta Twoja Narzeczona
  • Super cieszę się twoim szczęściem … oby to był wasz rok gołąbki
  • Brawa i życzymy samych dobroci

Zakochani nie zdradzili, kiedy odbędzie się ten najważniejszy dzień w ich życiu. Świeżo upieczonym narzeczonym życzymy wszystkiego dobrego!

 

Małgosia z „Rolnika” zafundowała sobie sylwestrową metamorfozę! Z taką fryzurą zostanie królową balu!

Grzesiek i Ania wreszcie pokazali twarz ślicznego synka. Fani „Rolnika” czekali na ten moment aż dwa lata

Małgosia z „Rolnika” zrobiła piękny prezent fanom programu! Wreszcie zdradziła, jakie imię wybrała dla dziecka

 

 


Jesteś fanem programu Rolnik szuka żony?

×