Kolejny uczestnik programu „Rolnik szuka żony” bierze ślub. Mamy zdjęcia jego uroczej partnerki

Uczestnik programu

Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" bierze ślub

Ślub kolejnego uczestnika „Rolnik szuka żony”

Dawid był jednym z uczestników przedostatniej edycji Rolnik szuka żony. Chociaż w programie nie znalazł miłości życia, udało mu się to kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć. Para jest w sobie zakochana do tego stopnia, że niedawno mężczyzna zdecydował się przejść do kolejnego etapu. 

Dawid w programie Rolnik szuka żony pojawił się w czwartej edycji. Mężczyzna ubiegał się o względy Małgosi. Rolniczka ostatecznie go nie wybrała, decydując się na Pawła z którym wzięła ślub, a teraz spodziewa się dziecka. Okazuje się jednak, że na powodzenie kobiet narzekać nie może. Dawid niedawno się zaręczył.

Jego wybranką jest przepiękna Aleksandra. Chociaż dziewczyna ukrywa się w sieci, a dostęp do jej konta na Instagramie mają tylko najbliżsi, wynika z niego że jest panią kosmetolog, która ma pieska o imieniu Lilu.

Zdjęcia z profilu mężczyzny zdradzają, że jego wybranką jest niezwykle piękną dziewczyną. Para spotyka się od kilku miesięcy. To wystarczyło, by Dawid był pewny uczucia do tego stopnia, że postanowił się oświadczyć. Z tej okazji ukochaną zabrał do Warszawy. To właśnie tam przed nią uklęknął.

Dziewczyna pierścionek przyjęła, czym szczęśliwy mężczyzna pochwalił się w mediach społecznościowych. Wstawił zdjęcie, na którym jego ukochana pozuje z bukietem kwiatów. Podpis jest bardzo wymowny:

Powiedziała: TAK!❤️#powiedzialatak #shesaidyes #milosc #miłość #kochamja #zareczyny #oswiadczyny #slub #warszawa #warsaw #varsoviaapartamenty

Jego obserwatorzy byli tym faktem zachwyceni i niemal zalali jego profil pozytywnymi komentarzami:

  • Piękna ta Twoja Narzeczona
  • Super cieszę się twoim szczęściem … oby to był wasz rok gołąbki
  • Brawa i życzymy samych dobroci

Zakochani nie zdradzili, kiedy odbędzie się ten najważniejszy dzień w ich życiu. Świeżo upieczonym narzeczonym życzymy wszystkiego dobrego!

 

Małgosia z „Rolnika” zafundowała sobie sylwestrową metamorfozę! Z taką fryzurą zostanie królową balu!

Grzesiek i Ania wreszcie pokazali twarz ślicznego synka. Fani „Rolnika” czekali na ten moment aż dwa lata

Małgosia z „Rolnika” zrobiła piękny prezent fanom programu! Wreszcie zdradziła, jakie imię wybrała dla dziecka

 

 


Dawid z

Dawid z "Rolnik szuka żony" bierze ślub

Dawid z

Dawid z "Rolnik szuka żony" bierze ślub

Dawid z

Dawid z "Rolnik szuka żony" bierze ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×