Niedawno okazało się, że miłość znalazła Monika, uczestniczka trzeciej części programu. Sama przyznała, że choć w czasie show nie udało jej się zakochać, to teraz jej serce jest już zajęte. Wybrankiem rolniczki został Filip, który wcześniej napisał do niej list.
Teraz, jak informuje Rewia, wszystko wskazuje na to, że już niedługo czeka nas ślub Moniki i Filipa. Nie pozostaje więc nam nic innego, jak tylko życzyć wszystkiego najlepszego.