Damiano David zadziwił nową fryzurą. Lider Maneskin po metamorfozie wygląda jak… Co za porównanie!

Damiano David

Damiano David

Damiano David, lider Maneskin, przeszedł metamorfozę, którą pochwalił się na Instagramie. Fani z Polski nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny.

Maneskin to włoski zespół, który działa od pięciu lat. W 2021 roku zyskał ogólnoświatową popularność. Grupa wzięła udział w 65. konkursie Eurowizji i zwyciężyła. Dzięki temu zyskała sporo nowych fanów, w tym m.in. w naszym kraju. Niedawno muzycy zaprezentowali się przed polską publicznością.

Maneskin był zagraniczną gwiazdą Polsat SuperHit Festiwal 2021. Muzycy wykonali przebój, który przyniósł im popularność Zitti e buoni, a także piosenki Lividi sui gomiti i I Wanna Be Your Slave z albumu Teatro d’ira: Vol. 1. Podczas swojego występu zdecydowali się na dość odważne zachowanie. Lider i wokalista Maneskin – Damiano Davidpocałował swojego kolegę z grupy. Potem zwrócił się do widzów z ważnym apelem:

Wierzymy, że doczekamy czasów, że każdy będzie mógł to zrobić bez żadnych obaw. Wszyscy powinniśmy być całkowicie wolni i być tymi, kim – ku*wa – chcemy być! Dziękujemy, Polsko. Miłość nigdy nie jest czymś złym!

Nie obyło się bez kontrowersji. Grupa podczas festiwalu otrzymała m.in. nagrodę od stacji Polsat. Jakiś czas później basistka Victoria De Angelis, pozbyła się statuetki, wręczając ją jednemu z fanów. Gdy ta sprawa odbiła się szerokim echem w polskich mediach, głos w tej sprawie zabrał management Maneskin. Wydał oficjalne oświadczenie:

Management zespołu Maneskin przekazał nam informację, że zespół zakochał się w polskich fanach i chciał dać im coś naprawdę specjalnego, żeby podziękować im za dni i noce, które spędzali pod hotelami i za całe wsparcie fanów, które czuli podczas wizyty w Polsce – przekazał Plejadzie management za pośrednictwem wydawnictwa Sony.

Damiano David z Maneskin zmienił wizerunek. Jak wygląda?

Damiano David, który jeszcze na sopockiej scenie zachwycał długimi włosami, postanowił je ściąć. Zapuścił też brodę, dzięki czemu jest prawie nie do poznania. Muzyk swoją przemianą pochwalił się na Instastory, gdzie wrzucił pamiątkowe zdjęcie, które możecie zobaczyć u nas w galerii.

Metamorfoza podzieliła fanów grupy. Gdy jedni uważają, że dobrze się prezentuje, inni twierdzą, że wcześniej wyglądał lepiej:

  • Nadal wyglądasz świetnie, ale wolałem twoją poprzednią fryzurę.
  • Bardzo mi się podobasz w takim wydaniu. Świetnie.
  • Nie mam zdania na temat tej fryzury. Nie do końca mi pasuje do Damiano.

Polscy internauci poszli o krok dalej. Uważają, że Damiano David po metamorfozie wygląda jak bohater M jak miłośćMarek Mostowiak.

Też dostrzegacie to podobieństwo?


Damiano David z Maneskin zmienił wizerunek

Damiano David z Maneskin zmienił wizerunek

Damiano David z Maneskin zmienił wizerunek

Damiano David z Maneskin zmienił wizerunek

Damiano David z Maneskin w sukience mini

Damiano David z Maneskin w sukience mini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×