Sopot 2021. Maneskin wywołało skandal na scenie. Strój to jeszcze nic przy gejowskim pocałunku Damiano Davida

Sopot 2021: Maneskin

Sopot 2021: Maneskin

Polsat SuperHit Festiwal 2021. Mansekin zagraniczną gwiazdą imprezy. Jak wyglądali artyści? Dlaczego wokalista i muzyk zespołu pocałowali się na scenie?

Wielka impreza w Operze Leśnej w Sopocie to prawdziwa gratka dla fanów polskiej muzyki. Na scenie zaprezentowały się największe gwiazdy w koncercie Najlepsi z najlepszych. Wśród nich nie zabrakło Andrzeja Piasecznego, Kayah, Bednarka, czy też szokującego stylizacją Michała Szpaka, który zaprezentował premierowy utwór Hiob.

Zobacz także: Szpak rozpalił widownię do czerwoności. Zaświecił nagim torsem z mocnymi napisami

Maneskin wziął udział w 65. Konkursie Eurowizji. Grupa podbił serca jurorów i widzów. Dzięki temu odniosła spektakularne zwycięstwo. Grupa była także zagraniczną gwiazdą Polsat SuperHit Festiwal 2021. Zapowiadano ich na profilu organizatora:

Kiedy myślisz, że wiesz już wszystko o naszym Festiwalu…. Wtedy wjeżdżają ONI !!! Nasi goście specjalni, zwycięzcy tegorocznego konkursu Eurowizji – włoski zespół Måneskin. W maju podbili całą Europę, a już 26 czerwca zagrają na #polsatsuperhitfestiwal w Operze Leśnej w Sopocie! Tego dnia mogli być naprawdę wszędzie – w każdym kraju, w każdym mieście! Sukces na Eurowizji sprawił, że @maneskinofficial został dosłownie zasypany propozycjami. Ale to właśnie polska publiczność #PSHF będzie miała okazję usłyszeć ich na żywo, podczas pierwszego występu w naszym kraju.

Ich występ był długo oczekiwany przez polskich widzów, którzy przywitali ich gromkimi brawami, kiedy tylko stanęli na scenie Opery Leśnej. Wykonali dla publiczności nie tylko swój eurowizyjny hit Zitti e buoni, ale też piosenki Lividi sui gomiti i I Wanna Be Your Slave z albumu Teatro d’ira: Vol. 1. Po występie odebrali złote płyty za sprzedaż najnowszego albumu i eurowizyjnego singla. Nie obyło się bez kontrowersji.

Sopot 2021: Maneskin – pocałunek na scenie

Maneskin pojawili się na scenie w Sopocie w czarnych koronkach i starannych, charakterystycznych dla siebie makijażach. Swoim wykonaniem podbili publiczność festiwalu. Energia i moc płynęła ze sceny. Kiedy zagrali swój najnowszy przebój I Wanna Be Your Slave, pod koniec występu lider i wokalista Maneskin – Damiano David – pocałował swojego kolegę z grupy, po czym zwrócił się widzów z ważnym apelem:

Wierzymy, że doczekamy czasów, że każdy będzie mógł to zrobić bez żadnych obaw. Wszyscy powinniśmy być całkowicie wolni i być tymi, kim – ku*wa – chcemy być! Dziękujemy, Polsko. Miłość nigdy nie jest czymś złym!

Widownia była zachwycona ich występem. A jak wam się podobało show w wykonaniu Maneskin?


Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Maneskin - Sopot 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×