Szukaj

Królowa życia przekazała niesamowite wieści – tego się nikt nie spodziewał. Gratulacje płyną z całej Polski

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska przekazała na swoim Instagramie niesamowite wieści. Nikt się tego nie spodziewał, a już na pewno nie ona sama. Gratulacje płyną z całej Polski.

Dagmara Kaźmierska jest prawdziwą gwiazdą telewizji i social mediów. Jest tak charyzmatyczną osobą, że bardzo szybko zyskała spore grono fanów programu Królowe życia. Nie ma chyba w formacie drugiej tak rozpoznawalnej postaci. jej bezkompromisowość, szczerość aż do bólu i mądrości życiowe spotkały się z niesamowicie pozytywnym odbiorem.

Każdy, kto obserwuje Dagmarę Kaźmierską w programie TTV, wie, że ta ma bardzo ciekawy życiorys. Nie brakuje w nim i mrocznych epizodów, o których otwarcie opowiedziała w show. Jednak kobieta postanowiła, że to ona zadecyduje o swojej przyszłości i zrealizuje swoje marzenia.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – napisała swego czasu na Instagramie.

Nawet ciężki wypadek nie złamał Dagmary. Walczy o powrót do sprawności, pokonując swoje słabości. Wszystko to na oczach widzów i fanów w social mediach.

Właśnie przekazała na Isntagramie niesamowite wiadomości.

Dagmara Kaźmierska przekazała świetne wieści. Jakie?

Celebrytka, która dała się poznać w programie Królowe życia, jest także bardzo aktywna w social mediach. Tam ma stałe grono obserwatorów, które systematycznie rośnie. Zasięgi, jakie ma są imponujące i może jej ich pozazdrościć niejedna osoba z pierwszych stron gazet. Okazuje się, że tylko krok dzieli ją od miliona fanów. Podziękowała za to w wylewnym poście.

RADOŚĆ , KTÓRA PRZEMIENIA SIĘ W DZIĘKUJĘ JEST NAJLEPSZĄ WDZIĘCZNOŚCIĄ Kochani Jest już Was ze mną 900 tyś .Dziękuję za Waszą sympatię, dobrą energię i wsparcie. Moje serce śmieje się do Waszych serduszek. Życzę Wam i Waszym bliskim tylko tego co najpiękniejsze. Bądżcie w zdrowiu i miłości. GWIAZDKA NA NIEBIE , A KSIĘŻYC JUŻ W PEŁNI POMYŚL ŻYCZENIE, NA PEWNO SIĘ SPEŁNI. Całuję mocno Kochani i jeszcze raz DZIĘKUJĘ ZA TO , ŻE JESTEŚCIE – napisała Dagmara.

View this post on Instagram

💝💝💝RADOŚĆ , KTÓRA PRZEMIENIA SIĘ W 💝DZIĘKUJĘ💝JEST NAJLEPSZĄ WDZIĘCZNOŚCIĄ💙🙏Kochani 💙Jest już Was ze mną 900 tyś 😍😍😍Dziękuję za Waszą sympatię, dobrą energię i wsparcie 😍😍😍Moje serce śmieje się do Waszych serduszek 😍😍😍Życzę Wam i Waszym bliskim tylko tego co najpiękniejsze 😍Bądżcie w zdrowiu i miłości 😍🌟💙🌟GWIAZDKA NA NIEBIE , A KSIĘŻYC JUŻ W PEŁNI 💙🌛💙POMYŚL ŻYCZENIE, NA PEWNO SIĘ SPEŁNI 💙🌟🌛💙Całuję mocno Kochani i jeszcze raz DZIĘKUJĘ ZA TO , ŻE JESTEŚCIE 💙💙💙 @conanbestia @krolowe_zycia_official @ttv.pl #wdzięczność #wdzięczna #love #dziękuję #thankyou 💙

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji, które płyną z całej Polski. Tylko patrzeć, a pojawi się pierwszy milion.


Dagmara Kaźmierska - 900 tyś obserwujących

Dagmara Kaźmierska - 900 tyś obserwujących

Dagmara Kaźmierska - Pamiętniki z wakacji

Dagmara Kaźmierska - Pamiętniki z wakacji

Dagmara Kaźmierska wystąpiła w Pamiętnikach z wakacji

Dagmara Kaźmierska wystąpiła w Pamiętnikach z wakacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×