Szukaj

Cristiano Ronaldo dla swoich dzieci przebrał się za postać z bajki. Cóż za wspaniały ojciec!

Cristiano Ronaldo - urodziny dzieci

Cristiano Ronaldo - urodziny dzieci

Cristiano Ronaldo pochwalił się w sieci, jakie cudowne urodziny zorganizował dla swoich bliźniąt, Evy i Mateo. Zabawa musiała być rewelacyjna, a cala rodzina wystąpiła w kostiumach Zobaczcie!

Cristiano Ronaldo  i Georgina Rodriguez stworzyli wspaniałą rodzinę dla czworga dzieci. Tylko najmłodsza córeczka, Alana Martina, jest ich wspólnym, ale i całej reszcie partnerka piłkarza nie szczędzi miłości. Właśnie zorganizowali wspaniałe przyjęcie urodzinowe dla Evy i Mateo, którzy skończyli właśnie trzy latka. Cała rodzina przebrała się w kostiumy i najwyraźniej wszyscy świetnie się bawili.

Cristiano Ronaldo: zdjęcie z urodzin dzieci

Czas kwarantanny Ronaldo spędził bardzo rodzinnie. Chyba nigdy na jego Instagramie nie pojawiło się tyle wspólnych zdjęć. Mogliśmy podziwiać, jak jeden z najsłynniejszych piłkarzy świata bawi się z dziećmi, wspólnie celebrując każdą chwilę.

Niedawno Eva i Mateo, bliźnięta, skończyły trzy latka. Z tej okazji Cristiano i jego partnerka Georgina, zorganizowali im wspaniałe przyjęcie. Na zdjęciu widać dekoracje, a także to, że każdy z członków rodziny pojawił się w przebraniu.

Piłkarz wybrał strój Aladyna, w którym zaprezentował swoja umięśnioną klatkę piersiową. Jego partnerka pochwaliła się figurą w obcisłym kostiumie superbohaterki i założyła koronę. Dziewczynki przebrały się za księżniczki. Mateo wystąpił jako Spiderman, a Cristiano Junior był Hulkiem. Trzeba przyznać, że rodzina prezentuje się znakomicie. Z pewnością zabawa była przednia, a bliźnięta szczęśliwe.

Wszystkiego najlepszego dla moich dwóch słodziaków Evy i Mateo! Kochamy Was aż do końca świata! – napisał Ronaldo, dodając hasztag – dumny tata.

Do życzeń urodzinowych dołączyli się obserwujący piłkarza. Zachwyciło ich rodzinne zdjęcie gwiazdora i uroda jego partnerki oraz dzieci. Podziwiają także Ronaldo, że zdecydował się na przebranie i nie wahał pokazać fotografii w sieci.


Cristiano Ronaldo - urodziny Evy i Mateo

Cristiano Ronaldo - urodziny Evy i Mateo

Cristiano Ronaldo z rodziną

Cristiano Ronaldo z rodziną

córeczki Cristiano Ronaldo

córeczki Cristiano Ronaldo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×