Szukaj

Cristiano Ronaldo śpi w ultra luksusowej piżamce. Z czego jest zrobiona, że kosztuje aż tyle?

Cristiano Ronaldo - luksusowa piżama

Cristiano Ronaldo - luksusowa piżama

Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Właśnie dlatego może sobie pozwolić na luksusowe życie, w którym nie brakuje drogich ubrań. Cena jego piżamy zwala z nóg.

Cristiano Ronaldo jest w imponującej formie, którą zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Na treningach pojawia się najwcześniej ze wszystkich, o czym niejednokrotnie informowali inni piłkarze. Miguel Torres, który grał z nim w Realu Madryt, w jednym z wywiadów tak opowiadał o swoim koledze:

Naprawdę spodziewałem się czego innego, w telewizji przedstawiają go zupełnie inaczej. Pracuje bardzo ciężko, pierwszy przyjeżdża na trening i wychodzi ostatni. Nie widziałem nikogo tak silnego od czasu Roberto Carlosa. Myślę, że tylko on i Messi potrafią tak kontrolować piłkę — chwalił kolegę Torres.

Cristiano Ronaldo nosi piżamę za 9 tysięcy złotych

Ronaldo osiąga świetne efekty na boisku, co przekłada się na spore zarobki. Znalazł się na drugim miejscu w rankingu najlepiej opłacanych piłkarzy magazynu Forbes. W ciągu minionych dwunastu miesięcy jego konto wzbogaciło się aż o ponad 90 milionów funtów, co daje około 430 milionów złotych.

Nic więc dziwnego, że Cristiano ma luksusowe życie, w którym nie brakuje drogich rzeczy. Niedawno ujawniono, że pierścionek, który otrzymała od niego Georgina Rodriguez kosztuje aż trzy miliony złotych. Piłkarz nie oszczędza także na sobie. Nosi piżamę, której cena szacowana jest na 9 tysięcy złotych. Jest wykonana z najlepszej jakości materiałów.

To model marki Louis Vuitton, który piłkarz w pełnej krasie zaprezentował w jednym z ostatnich postów na Instagramie. Ekskluzywne jest nie tylko ubranie, ale także otoczenie, w którym pozuje piłkarz. Znajduje się na jachcie, za nim rozciągają się przepiękne widoki.

View this post on Instagram

What a beautiful 🌅🙏

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Kadr zachwycił internautów. W komentarzach pod zdjęciem nie szczędzą pod jego adresem komplementów:

  • Wyglądasz jak prawdziwa gwiazda. Świetnie się prezentujesz.
  • Piękna piżama, cudowne otoczenie, przystojny piłkarz. Nie mogę się napatrzeć na to ujęcie.
  • Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania. Pewnego dnia chciałbym być w tym miejscu, gdzie Ty jesteś.

A Wam jak się podoba?


Cristiano Ronaldo w luksusowej piżamie

Cristiano Ronaldo w luksusowej piżamie

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez się zaręczyli

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez się zaręczyli

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×