Celia Jaunat pokazała cekinową suknię ślubną – jest na miarę arabskiej księżniczki! Co za kreacja!

Celia Jaunat – suknia ślubna

Celia Jaunat – suknia ślubna

Kto by pomyślał, że świeżo poślubiona żona Grzegorza Krychowiaka, Celia Jaunat, umie tak stopniować napięcie. Gdy już cały świat obiegły jej zdjęcia ślubne, na których pozuje w garniturze, ona teraz  ujawniła, że miała także suknię ślubną. Zdradziła ponadto, gdzie odbył się jej ślub z piłkarzem. Miejsce – bajka!

Celia (do niedawna Jaunat) i Grzegorz Krychowiak należą do tych par, które raczej lubią się dzielić swoim szczęściem i nie mają potrzeby chować się przed światem. Nie mieli np. oporów, by opowiedzieć o zaręczynach, do których doszło rok temu, na jednej z wysp Oceanu Spokojnego:

Oświadczył mi się rok temu, na Bora-Bora. Byliśmy na wakacjach, zarezerwował malutką wysepkę, gdzie specjalnie dla nas przygotowano kolację, byliśmy tylko we dwoje. Było bardzo romantycznie, wszędzie rozsypane płatki róż, a ja niczego się nie domyślałam (śmiech). Pod koniec kolacji uklęknął na jedno kolano, wyjął pierścionek z brylantem i oświadczył się – wyjawiła Celia na łamach Vivy!.

Dlatego sporym zaskoczeniem było to, że ślub postanowili wziąć w tajemnicy.

Informację o tej radosnej chwili w ich życiu modelka przekazała w święta. Na Instagramie pokazała zdjęcie z ukochanym i sporych rozmiarów obrączkę.

Kilka słów od siebie dorzucił też Grzegorz:

Magiczne Święta z bardzo wyjątkowego powodu. Pani i Pan Krychowiakowie.

Celia na Instagramie dodatkowo poinformowała, że przyjęła nazwisko męża. Od teraz nazywa się Celia Krychowiak.

Zobacz: Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat na okładce ślubnego magazynu! Ależ się kochają!

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak wzięli ślub

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak wzięli ślub

Celia Jaunat: suknia ślubna robi ogromne wrażenie

Teraz jednak celebrytka uchyliła jeszcze większy rąbek tajemnicy. Na Instagram wrzuciła filmik, na którym, trzymając pod rękę swego świeżo upieczonego męża, idzie w przepięknej sukni do ziemi.

Najważniejszy dzień w życiu wymaga odpowiedniej oprawy, nic więc dziwnego, że wybrała suknia ślubna Celii Januat jest godną  prawdziwej księżniczki, gdyż tkanina, z której została uszyta, mieni się przy każdym ruchu.

Przy okazji wyszło też na jaw, że małżonkowie wzięli ślub najprawdopodobniej w Omanie, bo filmik został nakręcony w luksusowym Anantara Al Jabal Al Akhdar Resorcie, znajdującym się na terenie tego kraju.

Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort

Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort

Być może tam właśnie spędzą swój miodowy miesiąc, bo okoliczności są bajeczne, a 3 tys. zł, jakie trzeba tam zapłacić za noc raczej nie robią na nich wrażenia. Grzegorz Krychowiak zadebiutował na tegorocznej liście 40 najbogatszych Polaków przed 40-tką.


Celia Jaunat w sukni ślubnej

Celia Jaunat w sukni ślubnej

Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort

Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort

Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort

Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×