Szukaj

Caroline Wozniacki jest w ciąży. Pięknym wpisem na Instagramie zdradziła termin porodu i płeć dziecka

Caroline Wozniacki jest w ciąży

Caroline Wozniacki jest w ciąży

Jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych tenisistek na świecie, Caroline Wozniacki, ogłosiła, że jest w ciąży. W poście na Instagramie zdradziła płeć dziecka i termin porodu.

Caroline Wozniacki, była liderka rankingu tenisistek i przyjaciółka Agnieszki Radwańskiej, spodziewa się dziecka. Radosną informację o powiększeniu rodziny ogłosiła w mediach społecznościowych. Zdradziła też, kiedy maleństwo przyjdzie na świat.

Caroline Wozniacki jest w ciąży

Caroline Wozniacki i David Lee wzięli ślub w 2019 roku. Para sakramentalne „tak” powiedziała sobie we Włoszech. W szczęśliwym dla małżonków dniu towarzyszyło im 120 osób: członków rodziny i przyjaciół, którzy jako pierwsi mogli zobaczyć z bliska suknię ślubną panny młodej.

W ważnym dla nowożeńców dniu pojawiła się cała masa gwiazd sportu. Jak informuje amerykański Vogue, wśród nich była m.in. Serena Williams, która podobno wystąpiła w roli druhny. Inni znani goście to między siostry Agnieszka i Ula Radwańskie, tenisistka Angelique Kerber, zawodnicy NBA Pau Gasol i Harrison Barnes oraz były zawodnik NFL Jesse Palmer.

Piękna tenisistka tak niedawno zachwycała w białej sukni od Óscara de la Renty z tiulowym welonem, a już ogłosiła na Instagramie radosne wieści. Będzie po raz pierwszy mamą.

Na profilu na Instagramie duńskiej tenisistki polskiego pochodzenia widzimy fotografię, na której widać zdjęcie z badań USG, małe sportowe buciki i tabliczkę z napisem Baby Girl Coming June 2021, czyli Mała dziewczynka przyjdzie na świat w czerwcu 2021.

Nie możemy się doczekać czerwca, kiedy spotkamy się z naszą małą córeczką – napisała szczęśliwa zawodniczka.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji. Wśród nich czytamy najlepsze życzenia od Agnieszki Radwańskiej i Uli Radwańskiej, która z entuzjazmem napisała.

Ciocia Ula gotowa na powitanie księżniczki!

Jak się poznali David Lee i Caroline Wozniacki? 

Caroline i David – były koszykarz NBA, zostali sobie przedstawieni przez wspólnego przyjaciela. Niemal natychmiast między nimi zaiskrzyło, i to do tego stopnia, że nieco po ponad dwóch latach spotkań mężczyzna postanowił się oświadczyć. Zrobił to w niezwykle romantyczny sposób. Zorganizował bowiem rejs w okolicach Bora Bora o zachodzie słońca, który zwieńczyła kolacja na prywatnej wyspie. Mężczyzna uklęknął przed swoją ukochaną, a ta wzruszona niemal natychmiast się zgodziła.

 


Caroline Wozniacki jest w ciąży

Caroline Wozniacki jest w ciąży

Caroline Wozniacki, Agnieszka Radwańska

Caroline Wozniacki, Agnieszka Radwańska

Caroline Wozniacki i Agnieszka Radwańska

Caroline Wozniacki i Agnieszka Radwańska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×