Były mąż Britney Spears udostępnił nagrania jej awantury z synami. „To nawet nie są te najgorsze”. Kevin Federline wytoczył ciężkie działa

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears od dłuższego czasu nie ma kontaktu z synami. Wokalistka ostatnio z tego powodu znalazła się pod presją byłego męża. Kevin Federline właśnie upublicznił nagranie jej awantury z chłopcami. 

Britney Spears wystartowała ze swoją karierą jako nastolatka, a po kilku latach od momentu, gdy znalazła się na szczycie przeszła załamanie nerwowe. Gwiazda związała się z tancerzem Kevinem Federlinem, z którym wzięła ślub i doczekała się dwóch synów. Ich związek zakończył się rozwodem, a po tym wokalistka przeszła załamanie nerwowe. Zaczęła nadużywać alkoholu i innych używek, wpadając w wir imprez. W końcu została ubezwłasnowolniona i trafiła pod kuratelę ojca. Po 13 latach i długiej sądowej batalii w końcu odzyskała upragnioną wolność.

Zaledwie kilka tygodni temu wzięła ślub ze swoim partnerem Samem Asgharim i wydawało się, że w jej życiu pasmo nieszczęść w końcu dobiegło końca. Niestety ponownie wdała się w konflikt z byłym mężem i ojcem jej synów. To mężczyzna w czasie gdy dochodziła do siebie, zajął się wychowaniem chłopców.

Kevin Federline udostępnił nagrania z awantury Britney Spears z synami

Sean Preston oraz Jayden James są już nastolatkami, a w czasie kiedy ich matka była pod kuratelą mieszkali razem z ojcem i jego rodziną. Ze zdjęć wiadomo, że od czasu do czasu widywali piosenkarkę. Jak twierdzi Federline ich kontakt z Britney urwał się jednak kilka miesięcy temu, a chłopcy nie chcieli uczestniczyć w ślubie mamy.

Chłopcy zdecydowali, że nie będą się z nią teraz spotykać. Minęło kilka miesięcy, odkąd ją widzieli. Podjęli również decyzję, że nie pójdą na jej ślub – wyznał Kevin w wywiadzie dla Daily Mail.

Na jego słowa natychmiast zareagowała Britney, która twierdzi, że były mąż próbuje ją oczernić i nie mówi prawdy, podając, że to nagie posty na Instagramie są powodem, dla których Sean i Jayden unikają z nią kontaktu. Po wywiadzie tancerz posunął się o krok dalej. Postanowił wrzucić do sieci nagranie, na którym uwieczniona została kłótnia piosenkarki z chłopcami.

Nie mogę siedzieć bezczynnie i patrzeć, jak moi synowie są oskarżani w ten sposób i to po tym, co przeszli. To boli, ale uznaliśmy jako rodzina, że upublicznimy nagrania, które chłopcy nagrali, mając 11 i 12 lat. To nawet nie są te najgorsze. Koniec kłamstw. Mam nadzieję, że nasi synowie wyrosną na lepszych ludzi – napsał Kevin przy udostępnionym wideo.

Na filmiku, który trafił do sieci niewiele widać, ale słychać za to krzyczącą wokalistkę, która próbuje wymusić na synach dyscyplinę.

To mój dom. Jeśli chcę tu przychodzić i nakładać wam balsam na twarze, a wy mówicie mi „nie trzeba”, NIE, właśnie, że trzeba. (…) Lepiej, żebyście zaczęli mnie szanować, jasne? Macie mnie zacząć traktować jak wartościową kobietę. Jestem kobietą, okej? Bądźcie dla mnie mili. Rozumiecie? – mówi wokalistka.

Kolejne nagranie, które pojawiło się w sieci, to fragment podróży piosenkarki samochodem. Nie spodobało jej się, że jeden z synów nie ma na sobie butów i obnaża stopy publicznie. W ramach kary zadecydowała, że zabierze mu telefon.

Wygląda na to, że medialna przepychanka pomiędzy Britney, a jej byłym mężem dopiero się zaczyna.


Britney Spears z synami

Britney Spears z synami

Britney Spears z synami

Britney Spears z synami

Britney Spears z synami, Instagram

Britney Spears z synami, Instagram

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niestety Britney ponosi konsekwencje swoich bezmyślnych decyzji , ślub z tym pajacem to był duży błąd, bo dla niego Britney była tylko dojną krową z której może ciągnąć kasę i wygodnie żyć . Ślub można szybko wziąć , gorzej potem z rozwodem , podziałem majątku itd. szczególnie gdy jest się milionerką. Trzeba
  o takich rzeczach pomyśleć przed…..a nie po fakcie

 • Gość pisze:

  A kto nie pokłócił się choć raz z dziećmi???!! Debil się czepia takich bzdur. Szkoda mi jej bo nigdy nie była traktowana jako człowiek tylko bankomat. Trzymam za nią kciuki

  • docentpruszcz pisze:

   …ale to BS wyszła za mąż po pijaku w barze piwnym „gdzieś tam”, a po wytrzeźwieniu chciała rozwodu… DEBILKA…

 • Gość aga pisze:

  Widać skończyło się czerpanie korzyści z Britney u okradanie jej to teraz trzeba zarobić na skandalach i oczernianiu. Britney na początku kariery była normalną, zwykłą dziewczyną do czasu aż zrobili z niej maszynkę do kręcenia kasy. I nikt nie liczył się z tym co czuje, ważne były zera na koncie. Oby dziewczyna się pozbierała i wyszła na prostą bo ewidentnie ma problemy psychiczne przez swoją kochaną rodzinkę. Trzymaj się Britney. Byłaś moją gwiazdą jak byłam nastolatką.

 • Gość666 pisze:

  Jakim to trzeba byc gnojem zeby takie cos puścić w świat a chłopaki nie lepsi zeby wszystko nagrywac tylko po to zeby pograzyc matke.pewnie tatus im kazal bo niedługo alimenty mu sie skończą.

  • Gość pisze:

   Masakra,każdy się pokłóci z dziećmi,debil że kazał to nagrywać,świnia i prostak

 • Gość pisze:

  Zdrowia jakie czasy taka miłość nie ma lekko najlepiej na początku zrobic pare fotek jak źona pije piwo albo mąz wóde bo potem w sądzie wychodzą jaja a inni bawią się dalej i to tyle

 • Gość pisze:

  Ten dziad powinien ciężkie odszkodowanie Britney wypłacić zniszczył jej zdrowie tak pięknej utalentowanej dziewczynie i tylko liczy na jej pieniądze .Wszystko mają dzięki jej ciężkiej pracy i nie umieją tego docenić co za dzieci podały się na ojca dziada Brytni czytaj się kochana oby nowy mąż dał Ci dużo miłości i spokoju kochana jesteś wspaniała utalentowaną dziewczyno dużo szczęścia i miłości Ci życzę ❤️❤️❤️

 • Gość pisze:

  Co za skur…. syn i s mata z tego Kevina!!!!
  Przeciez w tym czasie faszerowali Britney silnymi psychototropami i to, jak udowodniono w sądzie, na dwubiegunówkę, której ona nie ma, a które to prochy fatalnie na nią wpływały i rozwalały jej organizm i psyche. Odpuszczali, jak ja wysyłali na koncerty, żeby zarabiała pieniądze. Jak nie czuła się na siłach, to ja szantażowali, tym że miesiącami nie zobaczy dzieci.
  I te sku… syny na tych spotkaniach ja nagrywali, kiedy była wymęczona i rozchwiana.a teraz ra s, mata sprzedaje to mediom.
  Przeciez ten nie pracujacy od 15. lat śmierdzący leń i jego kolejna, również niepracujacą, zona i jego pozostała czwórka dzieci, utrzymywali się na bogato z kasy Britney, podobnie jak cala jej rodzina. Teraz kasa się skurczyła, bo zostaly tylko wypasione alimenty, ale co to w porównaniu z tym, co wyciągał od byłego teścia z konta Britney, z którym marzą do ponownego położenia łapy ba jej koncie.
  Nie wiem jak prawnie jest to możliwe, żeby szmaciaz takie nagrania upublicznial.
  Wykończą te kobietę.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×