Szukaj

Brooklyn Beckham wrzucił do sieci gorące zdjęcie z dziewczyną. Zmysłowa Nicola jest bez stanika

Brooklyn Beckham

Brooklyn Beckham

Brooklyn Beckham spędza kwarantannę wraz ze swoją dziewczyną w domu. Para nie kryje przed światem swoich czułości i chętnie udostępnia wspólne zdjęcia na Instagramie, pamiętając o akcji #zostańwdomu. Najnowsza publikacja zasługuje na szczególną uwagę.

Brooklyn Beckhamnajstarszy syn pary Victorii i Davida Beckhamów, jest od kilku lat bardzo aktywny w mediach. Jego kariera zapowiadała się obiecująco, kiedy to po ukończeniu szkoły w Londynie, wyruszył do Nowego Jorku, żeby studiować fotografię. Po dwóch semestrach przerwał naukę i wrócił do domu. Fakt nieukończenia szkoły nie przeszkadza mu w nazywaniu siebie fotografem. Brooklyn nie należy także do osób stałych w uczuciach. W swoim krótkim życiu zdążył zaprezentować światu już kilka partnerek.

Brooklyn Beckham i jego związki

Wprawdzie z Chloe Moretz spotykał się przez cztery lata, ale z Hanną Cross już tylko kilka miesięcy. Potem były jeszcze Phoebe Torrance i aktorka Natalie Ganzhorn. Ale na bożonarodzeniowe przyjęcie u rodziców zaprosił Nicolę Peltz i to ona, póki co, zajmuje szczególne miejsce w sercu młodego Beckhama. Zdjęciami z nową ukochaną pochwalił się na swoim Instagramie. Obserwatorzy w komentarzach zastanawiali się, jak długo przerwa nowa miłość Brooklyna.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz – gorąca sesja

Na razie wydaje się, że w związku Beckhama i Nicoli wszystko jest w porządku. Para jakiś czas temu, została przyłapana przez paparazzi podczas wspólnej, romantycznej kolacji. Oczywiście było to jeszcze przed pandemią koronawirusa i obowiązkową kwarantanną. Nicola niosła wtedy bukiet kwiatów, które wręczył jej ukochany.

View this post on Instagram

My other half ❤️ I love you

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

Aktualnie Londyńczycy, tak jak praktycznie reszta świata, przebywają w domowej izolacji, dlatego wyjście do restauracji nie jest możliwe. Jednak Brooklyn i Niocola nie nudzą się w domu. Opublikowali właśnie wspólne zdjęcie z kwarantanny, którym zszokowali fanów.

Na fotografii widzimy Beckhama czule obejmującego ukochaną. Ta natomiast pozuje przed lustrem bez żadnego ubrania, nie ma nawet stanika.

View this post on Instagram

Stay home everyone ❤️❤️ love you

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

Post został opatrzony podpisem:

 Zostańcie w domu wszyscy. Kocham Cię.

W takim towarzystwie domowa kwarantanna na pewno jest zdecydowanie przyjemniejsza.


Brooklyn Beckham z dziewczyną

Brooklyn Beckham z dziewczyną

Brooklyn Beckham z Nicolą Peltz

Brooklyn Beckham z Nicolą Peltz

Brooklyn Beckham z Nicolą Peltz

Brooklyn Beckham z Nicolą Peltz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×