NewsySpice Girls nie zawiodły Victorii. Na ślub Brooklyna Beckhama przygotowały wystrzałowy prezent

Spice Girls nie zawiodły Victorii. Na ślub Brooklyna Beckhama przygotowały wystrzałowy prezent

Spice Girls, Brooklyn Beckham
Spice Girls, Brooklyn Beckham
Elwira Szczepańska
13.02.2022 05:00

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz szykują się do ślubu. Mają się pobrać w sobotę 9 kwietnia tego roku. Magazyn The Sun dowiedział się, że w ceremonii wezmą udział osoby z pierwszych stron gazet.

Na liście gości znaleźli się Gigi Hadid, Nicole Richie oraz Gordon Ramsay – podał brytyjski dziennik.

Głównym nieobecnym może być Elton John, czyli ojciec chrzestny Brooklyna, który będzie w tym czasie w trakcie trasy koncertowej. Drużbami pana młodego mają być jego młodsi bracia: Romeo i Cruz. Drużbą Nicoli również będzie jej brat – Brad.

Nicola poleciała do Rzymu ze swoją stylistką na mierzenie sukienek i zdecydowała się na dwa bajkowe modele od Valentino – donosi The Sun.

Rodziny Brooklyna i Nicoli zadbały też o miejsce, w którym odbędzie się wesele.

Odpowiednio duża przestrzeń na wesele też nie będzie problemem, ponieważ ojciec Nicoli, który jest biznesmenem, posiada mającą 27 sypialni i wartą 76 milionów dolarów posiadłość nad oceanem – czytamy.

To jednak nie koniec rewelacji. Prawdziwą petardę tego dnia szykują Spice Girls. Koleżanki Victori z girlsbandu nie zawiodły.

Spice Girls przygotowały prezent na ślub Brooklyna Beckhama

Minęły cztery lata, odkąd wszystkie pięć Spice Girls się spotkało, a teraz dziewczęca grupa w końcu przygotowuje się do ponownego zjednoczenia – w każdym razie na jedną noc na ślubie Brooklyna Beckhama z 27-letnią Nicolą Peltz.

Emma [Bunton], Geri [Halliwell] i Mels [B i C] są absolutnie zachwycone, że dostały zaproszenie na ślub Brooklyna - mówi źródło Woman's Day -  Nie były pewne, czy tak się stanie, biorąc pod uwagę napięcia, jakie między nimi a Victorią narosły w związku z jej odmową wspólnego koncertowania przez lata. Ale to tylko pokazuje, że wspólnota siostrzana jest nadal nienaruszona.

Dla gwiazd popu, które były przy niej, gdy 47-letnia dziś Victoria dowiedziała się, że jest w ciąży z Brooklynem, to wzruszający moment. Są zachwycone, że mogą tam być, kiedy on dorósł i bierze ślub.

Emma kupuje z wyprzedzeniem chusteczki do torebek dla nich wszystkich, bo będą łzy - mówi źródło.

Wieczór, który ma się odbyć 9 kwietnia w rodzinnej posiadłości Nicoli na Florydzie, zapowiada się niezwykle, a Spice Girls w prezencie dla pary młodej wykonają swoje przeboje. Victoria będzie dumna z takiego niezwykłego prezentu.

Victoria Beckham przerobiła zdjęcie Brooklyna i Nicoli Peltz
Victoria Beckham przerobiła zdjęcie Brooklyna i Nicoli Peltz
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz – MET Gala 2021
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz – MET Gala 2021
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz świętują pierwszą rocznicę związku
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz świętują pierwszą rocznicę związku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także