Kardashianki zerwały kontakt ze swoim bratem. Właśnie odkrył tajemnicę Kylie i opowiedział o niej w mediach

Kylie Jenner szok

Kylie Jenner szok

Brody Jenner nie wiedział o ciąży Kylie Jenner

Brody Jenner, czyli przyrodni brat Kylie Jenner i Kim Kardashian, udzielił zaskakującego wywiadu, w którym przyznał, że nie wiedział o ciąży Kylie i pewnie nie byłoby to zaskoczenie gdyby nie to, że urodziła ona całkiem niedawno…

Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem, że jest w ciąży, dopiero to odkryłem i chciałbym się z nią zobaczyć – wyznał na łamach Life&Style.

Powodem tej sytuacji jest kwestia wyboru strony po głośnym rozstaniu Krisa Jennera i Caitlyn Jenner, po którym drogi całego rodzeństwa mocno się rozeszły. Chociaż Brody twierdzi, że mimo iż od dawna nie widuje się z siostrą, to nadal jest między nimi jakaś relacja:

Nie wiedziałem ich kawał czasu, co prawda zawsze jest między nami jakaś relacja, jednak one są strasznie zajęte. No cóż jest jak jest, ale chciałbym teraz poznać jej dziecko. Może kiedyś będzie mi to dane.

Warto dodać, że Brody niedawno ożenił się, a na jego ślubie zabrakło nie tylko przyrodnich sióstr, ale też ojca/matki. Caitlyn w tym czasie wolała imprezować z Conchitą Wurst na imprezie LifeBall w Wiedniu.

Kylie i Kendall Jenner mają zabójczo przystojnego brata! Właśnie wziął ślub i pochwalił się ekskluzywną sesją

Kylie Jenner nie chwaliła się publicznie swoją ciążą

Nieco na usprawiedliwienie Brody’ego możemy powiedzieć, że Kylie nie obnosiła się publicznie ze swoją ciążą. Kiedy tylko zaczęły pojawiać się plotki o niej, celebrytka usunęła się z życia towarzyskiego i starała nie pokazywać szerszej publiczności. Po narodzinach Stormi na Instagramie napisała:

Nie chciałam przeżywać ciąży na oczach całego świata. Wiedziałam, że muszę przygotować się do nowej, ważnej roli w jak najbardziej najbardziej pozytywny, pozbawiony stresu i zdrowy sposób.

Jednak wydawałoby się, że co innego skrywać ciążę przed interesującą się publiką, a co innego trzymać w niewiedzy członków rodziny.

Wyobrażacie sobie żeby nie dzielić się taką informacją z najbliższą rodziną?

Travis Scott nie posłuchał Kylie Jenner i pokazał słodkie zdjęcie małej Stormi. Będzie burza?

Spektakularna wpadka Kylie Jenner! Po fakcie poprawiła swoją fotkę na Photoshopie! Nie zgadniecie jakiej korekty dokonała

Ojcem dziecka Kylie Jenner wcale nie jest Tyga! Tajemniczy tatuś wreszcie się ujawnił!


Kylie Jenner pochwaliła się zdjęciem Stormi Webster

Kylie Jenner pochwaliła się zdjęciem Stormi Webster

Kylie Jenner z córką Stormi

Kylie Jenner z córką Stormi

Kylie Jenner w sukience za 100 złotych

Kylie Jenner w sukience za 100 złotych

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×