NewsyKylie Jenner na spacerze ze Stormi. Tak wypasionego wózka nie ma żadna polska gwiazda! Co za luksus!

Kylie Jenner na spacerze ze Stormi. Tak wypasionego wózka nie ma żadna polska gwiazda! Co za luksus!

Kylie Jenner z córką Stormi na spacerze
Kylie Jenner z córką Stormi na spacerze
Elwira Szczepańska

13.04.2018 12:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kylie Jenner nie posiada się ze szczęścia od kiedy 1 lutego na świecie pojawiła się jej córeczka, Stormi Webster. Ojcem małej jest raper Travis Scott – z którym Kylie miała co prawda swoje wzloty i upadki –, który również nie widzi świata poza swoimi kobietami i chętnie chwali się nimi w social mediach. Wygląda na to, że narodziny dziecka wiele zmieniły w ich relacji i rozchwytywany przez kobiety muzyk wreszcie się ustatkował. Jenner może więc odetchnąć z ulgą i skupić się na przyjemnych stronach macierzyństwa.

Stormi ma już niemal trzy miesiące, a Kylie coraz częściej i chętniej chwali się dzieckiem, choć ciążę ukrywała przez długie miesiące. Jak tłumaczyła później w wywiadzie i wideo, które nagrała, dokumentując 9 cudownych miesięcy oczekiwania na poród – chciała mieć te chwile tylko dla siebie i swoich bliskich, celebrować je i zatrzymać na dłużej. Prasa i dziennikarze polowali na jej zdjęcia z brzuszkiem, ale nikomu nie udało się ich opublikować dopóki nie zrobiła tego sama Kylie. Teraz dumna mama jak gdyby nigdy nic spaceruje z córką na widoku i nie ucieka już przed fotografami.

Podzieliła się nawet zdjęciem wózka małej Stormi. To prawdziwa limuzyna wśród spacerówek dla dzieci. Na dużych wygodnych kołach, z półeczką na której można pomieścić wszystkie niezbędne maleństwu rzeczy, budką chroniącą przed słońcem i w bardzo modny wzorek – takiego wózka można jej niemal pozazdrościć! Fani również byli nim zachwyceni, ale Kylie nie chciała zdradzić gdzie go kupiła.

Jak wam się podoba?

  • Córka Kylie Jenner skończyła miesiąc
  • Kylie Jenner ma majątek w torebkach
  • Kylie Jenner ze słynną torebką Hermes
  • Kylie Jenner ma majątek w torebkach
  • Kylie Jenner przytyła w ciąży
  • Kylie Jenner z wózkiem
  • Kylie Jenner pochwaliła się zdjęciem Stormi Webster
  • Kylie Jenner z córką Stormi
[1/8] Córka Kylie Jenner skończyła miesiąc
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także