Brigitte Macron po raz pierwszy zdradziła intymne szczegóły z życia z młodszym partnerem! „Jedyną wadą Emmanuela jest to, że…”

Brigitte Macron o związku Emmanuelem Macronem

Odkąd Emmanuel Macron został prezydentem Francji, jego żona Brigitte stała się najchętniej komentowaną Pierwszą Damą w Europie. Jedni bardzo odważnie oceniają jej styl, a drudzy na okrągło wytykają wiek żony Macrona, która jest od niego o 24 lata starsza!

Jeszcze podczas kampanii wyborczej we Francji na światło dzienne wyszła historia, która miała zniechęcić wyborców do obecnego prezydenta. Kontrowersja dotyczyła czasów, gdy para poznała się. Przypomnijmy, że Emmanuel był uczniem Brigitte!

Pierwsza Dama Francji postanowiła udzielić po raz pierwszy szczerego wywiadu dla magazynu Elle, w którym opowiedziała o relacji z młodszym partnerem oraz streściła początki ich znajomości:

Jedyną wadą Emmanuela jest to, że jest młodszy! Często żartujemy o tym między sobą, ale w ogóle nie zwracamy uwagi na różnicę wieku. Młodsi mężczyźni nigdy mnie nie pociągali, nawet nie otarłam się o taki związek.

Emmanuel nie był w mojej klasie: nawiedzony głupek, który mówi, że czytałam jego wiersze i prace domowe, opowiada kłamstwa (…) Łączyły nas wyłącznie relacje artystyczne. Zmieniły się podczas pracy nas sztuką Eduardo de Filippo „L’Art de la comèdie”. Spotykaliśmy się co drugi piątek wieczorem, a ja już od soboty czekałam na kolejny piątek. Nie rozumiałam, dlaczego. Wydawało się to całkowicie bezsensowne – zdradziła w wywiadzie Brigitte Macron.

Myślicie, że prezydent Francji i jego żona tworzą udany związek?

https://jastrzabpost.pl/newsy/brigitte-macron-wymyka-sie-nocami-z-palacu-elizejskiego_580781.html

Emmanuel Macron z żoną Brigitte - nogi

Emmanuel Macron z żoną Brigitte – nogi

Brigitte Macron w Grecji

Brigitte Macron w Grecji


Brigitte Macron na spotkaniu z kanclerzem Austrii

Brigitte Macron na spotkaniu z kanclerzem Austrii

Brigitte Macron w Rumunii

Brigitte Macron w Rumunii

Emmanuel Macron i Brigitte Trogneux - para prezydencka Francji

Emmanuel Macron i Brigitte Trogneux - para prezydencka Francji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×