Szukaj

Znajomi odwracają się od Bradleya Coopera po tym, co zrobił. Dlatego Lady Gaga od niego odeszła?

Bradley Cooper po ogromnym sukcesie Narodzin gwiazdy bardzo się zmienił. Stał się tak zarozumiały i zapatrzony w siebie, że stracił swoich przyjaciół i Lady Gagę. Co jeszcze donosi zagraniczny tabloid?
Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Bradley Cooper rok 2019 może uznać za niezwykle udany w swoim życiu zawodowym, jednak sfera prywatna już mu się tak pięknie nie ułożyła.

Podczas gdy film, który wyreżyserował i zagrał razem z Lady Gagą – Narodziny gwiazdy, zgarniał nagrody, a soundtrack i pierwszy singiel Shallow był grany przez chyba wszystkie stacje na świecie, w czerwcu rozstał się z Iriną Shayk, matką ich córeczki Lei.

Do tego okazało się, że sukces produkcji tak mu miał namieszać w głowie, że stracił przyjaciół. I to też dlatego jego związek z Lady Gaga miał być niewypałem.

Czy Bradley Cooper stracił przyjaciół?

Już w marcu ubiegłego roku Gossip opublikował artykuł, że Cooper stracił przyjaciół z powodu zbytniego pochłonięcia samym sobą po wielkim sukcesie jego filmu A Star Is Born. Informator bliski aktorowi powiedział tabloidowi, że niektórzy z jego sławnych przyjaciół, w tym Jennifer Garner i Christian Bale, odwrócili się od niego.

Wielu jego długoletnich przyjaciół zniknęło, a on liczył, że będą obok i będą mówić o filmie, ale oni mają dość powierzchownego przyjaciela.

Tabloid donosi także, że z powodu zmiany charakteru Coopera, miała go zostawić Lady Gaga. Miała już dość jego zarozumiałości i tego, że stał się potwornie płytki i z nim zerwała.

Czy te doniesienia mają pokrycie w rzeczywistości? Oceńcie sami. Fakty są takie, że Bradley utrzymuje bardzo poprawne relacje z Iriną Shayk, a wszystko dla dobra córki. Przeprowadził się nawet do Nowego Jorku, żeby być bliżej Lei.

Dalej, podczas National Board of Review, wręczał nagrodę za rolę w Pewnego razu w Hollywood Bradowi Pittowi, który publicznie mu podziękował za przyjaźń i wsparcie w trudnym dla niego momencie, powiedział wprost, że dzięki niemu jest trzeźwy.

Co jakiś czas także paparazzi fotografują go w towarzystwie Jennifer Garner, Freddie Prinzem Jr, czy Davem Chappellem.

No i wreszcie – już od jakiegoś czasu wiadomo, że Gaga i Bradley nie mieli romansu, a cała ta historia została wymyślona w celach marketingowych. Oboje tak świetnie zagrali swoje role, że do dzisiaj – mimo dementi ze strony obu gwiazd – niektórzy wierzą w ich gorąca miłość.

Być może wpływ na pogłoski o rzekomej stracie przyjaciół powstały właśnie z powodu przeprowadzki Coopera z zachodniego, na wschodnie wybrzeże USA i tego, że teraz się skupia na córeczce i jej wychowaniu, a mniej na życiu towarzyskim. Sami oceńcie.


Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×