Znajomi odwracają się od Bradleya Coopera po tym, co zrobił. Dlatego Lady Gaga od niego odeszła?

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Bradley Cooper po ogromnym sukcesie Narodzin gwiazdy bardzo się zmienił. Stał się tak zarozumiały i zapatrzony w siebie, że stracił swoich przyjaciół i Lady Gagę. Co jeszcze donosi zagraniczny tabloid?

Bradley Cooper rok 2019 może uznać za niezwykle udany w swoim życiu zawodowym, jednak sfera prywatna już mu się tak pięknie nie ułożyła.

Podczas gdy film, który wyreżyserował i zagrał razem z Lady Gagą – Narodziny gwiazdy, zgarniał nagrody, a soundtrack i pierwszy singiel Shallow był grany przez chyba wszystkie stacje na świecie, w czerwcu rozstał się z Iriną Shayk, matką ich córeczki Lei.

Do tego okazało się, że sukces produkcji tak mu miał namieszać w głowie, że stracił przyjaciół. I to też dlatego jego związek z Lady Gaga miał być niewypałem.

Czy Bradley Cooper stracił przyjaciół?

Już w marcu ubiegłego roku Gossip opublikował artykuł, że Cooper stracił przyjaciół z powodu zbytniego pochłonięcia samym sobą po wielkim sukcesie jego filmu A Star Is Born. Informator bliski aktorowi powiedział tabloidowi, że niektórzy z jego sławnych przyjaciół, w tym Jennifer Garner i Christian Bale, odwrócili się od niego.

Wielu jego długoletnich przyjaciół zniknęło, a on liczył, że będą obok i będą mówić o filmie, ale oni mają dość powierzchownego przyjaciela.

Tabloid donosi także, że z powodu zmiany charakteru Coopera, miała go zostawić Lady Gaga. Miała już dość jego zarozumiałości i tego, że stał się potwornie płytki i z nim zerwała.

Czy te doniesienia mają pokrycie w rzeczywistości? Oceńcie sami. Fakty są takie, że Bradley utrzymuje bardzo poprawne relacje z Iriną Shayk, a wszystko dla dobra córki. Przeprowadził się nawet do Nowego Jorku, żeby być bliżej Lei.

Dalej, podczas National Board of Review, wręczał nagrodę za rolę w Pewnego razu w Hollywood Bradowi Pittowi, który publicznie mu podziękował za przyjaźń i wsparcie w trudnym dla niego momencie, powiedział wprost, że dzięki niemu jest trzeźwy.

Co jakiś czas także paparazzi fotografują go w towarzystwie Jennifer Garner, Freddie Prinzem Jr, czy Davem Chappellem.

No i wreszcie – już od jakiegoś czasu wiadomo, że Gaga i Bradley nie mieli romansu, a cała ta historia została wymyślona w celach marketingowych. Oboje tak świetnie zagrali swoje role, że do dzisiaj – mimo dementi ze strony obu gwiazd – niektórzy wierzą w ich gorąca miłość.

Być może wpływ na pogłoski o rzekomej stracie przyjaciół powstały właśnie z powodu przeprowadzki Coopera z zachodniego, na wschodnie wybrzeże USA i tego, że teraz się skupia na córeczce i jej wychowaniu, a mniej na życiu towarzyskim. Sami oceńcie.


Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×