Szukaj

Bradley Cooper złamał serce Lady Gagi: „Czuje się, jakby ją oszukał”. Co takiego zrobił?

Bradley Cooper i Bradley Cooper mieli się zaręczyć, ale pojawiły się przeszkody. Dlaczego piosenkarka poczuła się oszukana? O szczegółach poinformował amerykański tabloid.

Bradley Cooper i Lady Gaga

Bradley Cooper i Lady Gaga

Lady Gaga i Bradley Cooper poznali się na planie filmu Narodziny gwiazdy. To właśnie wtedy, jak donosiły zagraniczne tabloidy, między kochankami miało wybuchnąć tak silne uczucie, że nie mogli mu się oprzeć. Od tego czasu tabloidy nie milkną na ich temat.

Zobacz: Lady Gaga zdradzała Bradleya Coopera z dwoma mężczyznami na raz! I to jakimi!

Co Lady Gaga mówi o rozstaniu z Bradleyem Cooperem?

Nagłówek na najnowszej okładce Life & Style jest bardzo wymowy: Bradley Cooper złamał mi serce. Tak rzekomo ma się wypowiadać na temat dawnego romansu Lady Gaga. Informator mówi magazynowi:

Nie ma co do tego wątpliwości – Gaga zakochała się bez pamięci w Bradleyu podczas kręcenia filmu Narodziny gwiazdy. Myślała, że ​​był tym jedynym i doszła do wniosku, że czuł się tak samo – do niedawna. Potem całkowicie się wycofał.

Zobacz: Lady Gaga nie boi się niczego! Opublikowała SMS-y, które brzmią jak ostrzeżenie dla Iriny Shayk!

Lady Gaga i Bradley Cooper na okładce Life&Style

Lady Gaga i Bradley Cooper na okładce Life&Style

Źródło dalej twierdzi, że Gaga mówi przyjaciołom, że Cooper złamał jej serce, gdy była przekonana, że ​​będą razem, a on nagle ją rzucił. Dodaje:

Gaga czuje się, jakby Bradley ją oszukał, ponieważ zdradzał wszystkie oznaki, że staną się parą po rozstaniu z Iriną Shayk. Ale według magazynu aktor zmienił zdanie i nagle uświadomił sobie, że nie może w pełni się zaangażować, przestraszył się.

Cooper podobno zakończył sprawę, dzwoniąc do Gagi z zablokowanego numeru, by powiedzieć, że nie chce się angażować. Informator utrzymuje, że aktor prawdopodobnie nadal coś czuje do piosenkarki. Jeśli chodzi o Gagę, źródło dodaje:

Teraz, gdy zobaczyła prawdziwego Bradleya, przyznaje, że była to pasja, ale miłość.

Cooper miał się do końca wahać i nawet posunął się do zakupu pierścionka zaręczynowego. Niestety nigdy go Gadze nie wręczył.

Zobacz: Lady Gaga zdradziła Bradleya Coopera! Tabloid pokazał gorące zdjęcia gwiazdy z nowym kochankiem! Reakcja aktora jest zadziwiająca


Lady Gaga i Bradley Cooper na okładce Life&Style

Lady Gaga i Bradley Cooper na okładce Life&Style

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×