NewsyBradley Cooper i Lady Gaga mają swój tajemny dom schadzek! Ale to nie tylko tam aktor zdradzał Irinę! Wyszły na jaw kolejne fakty!

Bradley Cooper i Lady Gaga mają swój tajemny dom schadzek! Ale to nie tylko tam aktor zdradzał Irinę! Wyszły na jaw kolejne fakty!

Irina Shayk, Bradley Cooper i Lady Gaga
Irina Shayk, Bradley Cooper i Lady Gaga
Rafał Matuszczak

28.07.2019 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lady Gaga i Bradley Cooper nadal milczą. Po tym, jak mężczyzna rozstał się z Iriną, oboje gdzieś się zaszyli i nie pokazują się w miejscach publicznych. Unikają jakichkolwiek rozmów ze znajomymi, tym bardziej z dziennikarzami, którzy dzwonią do ich agentów niemalże codziennie. Wszystko dlatego, że romansem tej dwójki żyje cały świat. A zaczęło się prawie dwa lata temu...

Bradley zaprosił Gagę do współpracy. Artystka chcąc w końcu rozpocząć karierę aktorską zgodziła się i zagrała w kinowym hicie Star is born. Film o tragicznej miłości poruszył widzów na całym świecie, a odtwórcy głównych bohaterów zakochali się w sobie. Przez kilka miesięcy starali się zaprzeczać plotkom, komentując, że łączy ich jedynie przyjaźń. I kiedy wiele osób w to uwierzyło, wyszli razem na scenę podczas tegorocznych Oscarów i... plotki pojawiły się na nowo. Nie bez powodu. Chemia jaka między nimi była odczuwalna, została zauważona nawet przez zakochaną w aktorze Irinę. Nie chcąc być upokorzoną, wzięła sprawy w swoje ręce, rozstała się z Cooperem i wyprowadziła od niego. Fala spekulacji ruszyła.

Choć od tamtej pory paparazzi nie przyłapali Gagi i Bradleya razem, fani są pewni, że układają sobie życie na nowo. Także informatorzy zagranicznych portali podsycają te plotki. Ostatnio informowali, że spędzili czas w domu piosenkarki w Malibu, a dziś dziennikarze show-biznesowi zabawili się w śledczych i dotarli do zaskakujących materiałów!

Okazuje się, że aktor i piosenkarka podróżują razem! W czerwcu Bradley zagrał razem z Philadelphia Orchestra w swoim rodzinnym mieście. Obecna wtedy była tam też Lady Gaga. Kiedy ta z kolei miała koncert w Nowym Jorku, Bradley widziany był w tym mieście obok Teatru Apollo, w którym Stephanie dawała koncert.

Przypadek? Nie sądzimy! I nadal czekamy na oficjalne potwierdzenie ich związku! Poprosimy jakieś romantyczne zdjęcie!

  • Lady Gaga i Bradley Cooper
  • Irina Shayk – MET Gala 2019
  • Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019
  • Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu w Malibu
  • Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?
  • Lady Gaga i Bradley Cooper
  • Lady Gaga – MET Gala 2019, kreacja: Brandon Maxwell
  • Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019
  • Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?
[1/9] Lady Gaga i Bradley Cooper
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także