Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Krzysztof Gojdź zagrał rolę życia w „Botoksie”, więc teraz broni Patryka Vegi jak tygrys?

Krzysztof Gojdź broni Botoksu


Krzysztof Gojdź broni filmu Botoks

Botoks trafił do kin zaledwie kilka dni temu, a już wzbudza spore kontrowersje. Nie chodzi jedynie o tematykę filmu, lecz w głównej mierze o negatywne recenzje, które krążą w Internecie od chwili premiery. Na ten temat wypowiadało się wiele gwiazd, łącznie z twórcą filmu Patrykiem Vegą. Teraz głos zabrał również chirurg gwiazd, Krzysztof Gojdź. Co ma do powiedzenia w sprawie Botoksu?

Ostre słowa Patryka Vegi na temat krytykowanego „Botoksu”. Nie uwierzycie kogo obwinia!

Lekarz na swoim Facebooku opublikował przemyślenia na temat filmu i krytyki, która go dotknęła:

Film „Botoks” szokuje, wywołuje skrajne emocje i opinie. Sceny z życia wzięte z polskiej służby zdrowia zdarzają się nawet w dzisiejszych czasach. Obraz działania firm farmaceutycznych i tego całego biznesu odzwierciedlony w stu procentach. Tego wszystkiego nie widzimy, ale czasami tak to właśnie działa. Część leków, które kupujemy w aptekach to cytat z filmu: „cukier puder”, a ich skuteczność jest równa zeru. Większość lekarzy w Polsce działa etycznie, ale jak w każdym środowisku zawodowym znajdzie się grupa, która dla pieniędzy i kariery zrobi wszystko. Wielu krytyków filmu to „nożyczki” według powiedzenia „uderz w stół a nożyce się odezwą”, bo chcieliby umniejszyć pokazanej w filmie prawdzie broniąc nieetycznych zachowań i lobby koncernów. Vega miał odwagę poruszyć tematy tabu i zaszokować opinię publiczną – napisał.

Zgadzacie się z nim?

Joanna Brodzik zachwala „Botoks”, a Karolina Korwin Piotrowska miesza dzieło Patryka Vegi z błotem!

Olga Bołądź zmieniła się dla roli w "Botoksie" Patryka Vegi

Olga Bołądź zmieniła się dla roli w „Botoksie” Patryka Vegi

Krzysztof Gojdź - Plejada Pożegnanie Lata 2017

Krzysztof Gojdź – Plejada Pożegnanie Lata 2017

Obejrzysz film Botoks?


Komentarzy: 3


Gość | 3 października 2017, 20:48

Polacy boją się prawdy. Udają że wszystko jest super.. A ile już było śmierci w polskich szpitalach przez bezdusznośc lekarzy..


Gość | 3 października 2017, 17:13

Z mężem specjalnie z zagranicy pojechaliśmy do Polski na ten Botoks, film jest świetnie zrobiony ,naprawdę pokazuje to co się dzieje w polskich szpitalach,nie pisze bzdur bo sama to przechodziła osobiście pokazali dokładnie cała prawdę super film!!! Wielkie brawa i gratulacje!!!


Gość | 3 października 2017, 08:41

Krzysztof Gojdź jest częścią businessu medycznego, ktory nie może funkcjonować bez businessu farmaceutycznego!
Ostatnimi czasy wypowiada się w mediach jako ekspert na każdy niemal temat, co powoduje, że zaczynam się zastanawiać, czy on jeszcze tu jest, czy odleciał? Barwna postać, szkoda jeśli będzie z nami krótko, a na to się zanosi. Ekshibicjonizm i zarozumialstwo to nie jest dobre zestawienie, nawet dla Gojdzia, który zdaje się ponad….Doda też była


Dodaj komentarz
×