Szukaj

Blanka Lipińska rozpalona jak nigdy prezentuje swoje ciało! Cała Polska teraz widzi, jak wiele stracił Baron

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska pochwaliła się kolejnym zdjęciem ze swoich wakacji w Egipcie. Gwiazda pokazała kadr prosto z basenu. Zachwyciła idealną figurą. Co za ciało!

Blanka Lipińska wielką sławę zyskała dzięki serii swoich bestsellerów. Autorka książki 365 dni literackim debiutem sprawiła, że tysiące Polek znowu pokochało książki. Pisarka szturmem wdarła się na salony, a jej życiem interesują się prawie 700 tysięcy internautów, którzy obserwują jej profil na Instagramie. Kilka miesięcy temu cały internet rozgrzała informacja o tym, że Blanka spotyka się z gitarzystą zespołu Afromental.

Na samym początku zakochani starali się ukrywać swój związek. Nie informowali o tym, co ich łączy i milczeli na temat pojawiających się plotek. Dopiero gdy paparazzi zrobili im pierwsze zdjęcia, potwierdzili, że są parą. Przez kilka kolejnych miesięcy byliśmy świadkami tego, jak rozwija się ich uczucie. Zakochani spędzili razem kilka tygodni kwarantanny i chętnie dzielili się nowinkami ze swojego życia. Na Instagramie nie brakowało wspólnych zdjęć i miłosnych wyznań. Wydawało się, że łączy ich prawdziwa miłość. Niestety po ośmiu miesiącach związku Blanka poinformowała o rozstaniu z Baronem. Gwiazda wydała oficjalne oświadczenie na łamach magazynu Gala.

Blanka Lipińska rozpala zmysły w skąpym bikini

Blanka tuż po rozstaniu ze swoim ukochanym wyjechała na dłuższe wakacje. Postanowiła złamane serce uleczyć w słonecznym Egipcie. Kilka dni z dala od domu spędziła na ukochanym kitesurfingu. Cały czas jednak była aktywna na Instagramie i dziękowała swoim fanom za ogromne wsparcie w tym trudnym dla niej czasie.

Pisarka znana jest nie tylko z lekkiego pióra, ale także z tego, że uwielbia sport i aktywny tryb życia. Jej zdjęcia w bikini potrafią rozpalić wyobraźnię internautów do czerwoności. Właśnie na swoim profilu udostępniła kadr z ostatnich wakacji. Blanka siedzi na brzegu basenu i skąpana w egipskim słońcu dumnie prezentuje swoje zgrabne, wyrzeźbione ciało.

Oddycham… chyba czas na podróż.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I’m breathing 🌏☀️ …chyba czas na podróż ✨

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Jej zdjęcie spotkało się z natychmiastowym odzewem wśród fanów.

  • Bosko wyglądasz.
  • Boskie foto.
  • Jaaaa. Cieee – napisał Qczaj.

Niestety Blanka ograniczyła możliwość komentowania tego posta. Gdyby nie to, sądzimy, że pod zdjęciem znalazłoby się o wiele więcej słów zachwytu. Pisarka ma zjawiskową figurę. Teraz wszyscy widzimy, jak gorącą kobietę stracił Baron.


Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska w bikini

Blanka Lipińska w bikini

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×