Blanka Lipińska trafiła do warszawskiej kliniki: „Podobno nie jest najlepiej”. Wiemy, co jej dolega

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska trafiła do jednej z warszawskich klinik, o czym poinformowała na Instagramie. Zdradziła, co jej dolega i przekazała, jakie zastosowano leczenie.

Blanka Lipińska napisała trylogię 365 dni, która bardzo szybko stała się popularna. Każda z części sprzedawała się w ogromnym nakładzie. Dlatego pierwsza z nich doczekała się ekranizacji i w lutym zeszłego roku trafiła na ekrany kin. W krótkim czasie zainteresował się nią Netflix. Gdy film trafił na platformę, stał się jedną chętniej oglądanych propozycji nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie.

Niedawno ruszyły zdjęcia do kontynuacji pierwszej części, Ten dzień. Za produkcję będzie odpowiadać Netflix, o czym Blanka Lipińska poinformowała w oświadczeniu, które opublikował portal JustJared:

Jestem niezmiernie zaszczycona, że pozostałe dwie części mojej trylogii 365 dni zostaną ożywione na ekranie przez Netflix. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę pokazać fanom moich powieści na całym świecie to świeże spojrzenie na postacie i kontynuować historię Laury i Massimo – napisała Blanka w oficjalnym oświadczeniu.

Prace nad drugą częścią trwają. W obsadzie, oprócz znanych i lubianych aktorów, pojawił się też przystojny Simone Susinna, który wcieli się w drugiego głównego bohatera. Czy powtórzy on sukces Michele Morrone, który gra Massimo? O tym przekonamy się za jakiś czas.

Blanka Lipińska trafiła do kliniki. Co się stało?

Blanka Lipińska nadzoruje prace na planie Ten dzień. W poniedziałek musiała zrobić sobie przymusowy urlop. Wybrała się do jednej z warszawskiej klinik, gdzie udzielono jej niezbędnej pomocy. Okazało się, że pisarka cierpi na zapalenie zatok. Sytuacja jest poważna:

Przewiało mnie na pierwszym dniu zdjęciowym i mam zapalenie zatok i strasznie boli mnie oko. Dostałam antybiotyk, czego się trochę nie spodziewałam, ale podobno nie jest najlepiej.

Blanka Lipińska trafiła do kliniki

Blanka Lipińska trafiła do kliniki

Pisarka zwróciła się z prośbą do internautów, by ci uważali na siebie:

Uważajcie na siebie i pamiętajcie, że wiatr, nawet jak jest ciepło, może zrobić wam krzywdę. […] Trzeba lecieć dalej. Jeden dzień wolny i wracamy na plan.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy Ten dzień będą mogli zobaczyć widzowie. Czekacie na premierę?


Blanka Lipińska trafiła do kliniki

Blanka Lipińska trafiła do kliniki

Blanka Lipińska trafiła do kliniki

Blanka Lipińska trafiła do kliniki

Blanka Lipińska trafiła do kliniki

Blanka Lipińska trafiła do kliniki

Komentarze

 • Olo pisze:

  Te jej powiesci nie powinny ujrzec swiatla dziennego zeby mlodociane osoby nie czytally takich rzeczy ze wzgledu na wiek. A to lezy w księgarniach szok i masakra kto to publikuje!!!

 • Gość pisze:

  A mnie czyrak na tyłku wyszedł; sprawa jest bardzo poważna

 • Gość z aspiracjami pisze:

  Co Wy rozumiecie pod terminem aspiracje dziennikarskie, że rozpisujecie się namiętnie o takich banałach.
  I trzeba oczywiście przeczytać cały artykuł o współpracy z netflix, żeby się dowiedzieć, że Blankę Lipińską przewiało. Żenada

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×