Ruszyły zdjęcia do „365 dni”. Jest pierwsze zdjęcie Massimo i Laury z planu. Zagraniczne media podekscytowane

365 dni

365 dni

Film 365 dni doczeka się kontynuacji. Netflix przekazał przełomowe wieści na temat uwielbianej przez fanów produkcji. Wszystko potwierdziła Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska szturmem wdarła się do show-biznesu dzięki serii swoich powieści z cyklu 365 dni. Stały się one prawdziwym sukcesem literackim. Dzięki niej Polki znowu sięgnęły po książki, a każda z nich rozeszła się w rekordowym nakładzie. Autorka szybko stała się gwiazdą największego formatu, a jej twórczość została przetłumaczona na kolejne języki i zaczęła podbijać nie tylko Europę, ale także Stany Zjednoczone. Od czasu premiery pierwszej książki wszyscy czekali na jej ekranizację. Ta w krótkim czasie doszła do skutku. Film cieszył się jeszcze większą popularnością niż książka.

Produkcja opowiadająca losy miłości Laury Biel i gangstera Massimo z miejsca podbiła serca widzów. Przed kinami ustawiały się kolejki. Film pełen był odważnych scen, co wywołało prawdziwe poruszenie. Jednak widzowie byli usatysfakcjonowani tym, co zobaczyli na ekranie i z niecierpliwością czekali na kolejne filmy z tej serii.

Film 365 dni doczeka się kontynuacji. Wiadomo, kto będzie odpowiedzialny za produkcję

Fani książki i filmu z niecierpliwością czekali na wieści o tym, że ich ulubiona produkcja będzie kontynuowana. Odniosła ona wielki komercyjny sukces, którego chyba nikt się nie spodziewał. Film krótko po premierze trafił na platformę Netflix i był jedną z najchętniej wyszukiwanych pozycji.

365 dni stało się globalnym przebojem. W zeszłym roku był on czwartym najchętniej wyszukiwanym filmem w Google na całym świecie. Nic więc dziwnego, że po takim sukcesie zainteresowała się nim platforma Netflix. To ona właśnie będzie odpowiedzialna za wyprodukowanie kolejnych części. Wszystko potwierdziła Blanka Lipińska, jej oświadczenie opublikował portal JustJared.

Jestem niezmiernie zaszczycona, że pozostałe dwie części mojej trylogii 365 dni zostaną ożywione na ekranie przez Netflix. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę pokazać fanom moich powieści na całym świecie to świeże spojrzenie na postacie i kontynuować historię Laury i Massimo – napisała Blanka w oficjalnym oświadczeniu.

W kolejnych filmach ponownie w główne role wcielą się: Michele Morrone, który już przyleciał na spotkanie z autorką książki, oraz Anna Maria Sieklucka. Do obsady ma też dołączyć model Simone Susinna. W sieci już pojawiły się pierwsze zdjęcia odtwórców głównych ról i matki tego wielkiego sukcesu.


Michele Morrone, Blanka Lipińska, Anna Maria Sieklucka

Michele Morrone, Blanka Lipińska, Anna Maria Sieklucka

Michele Morrone i Blanka Lipińska - plan 365 dni

Michele Morrone i Blanka Lipińska - plan 365 dni

Michele Morrone i Blanka Lipińska - plan 365 dni

Michele Morrone i Blanka Lipińska - plan 365 dni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×