Simone Susinna nową gwiazdą „365 dni”! Kim jest muskularny przystojniak? Michele Morrone ma konkurencję

Simone Susinna - nowa gwiazda 365 dni

Simone Susinna - nowa gwiazda 365 dni

Kim jest Simone Susinna z 365 dni? Ile ma lat, skąd pochodzi i czy ma dziewczynę? Sprawdziliśmy, co wiadomo o aktorze, który ma szansę powtórzyć sukces Michele'a Morrone.

Blanka Lipińska stworzyła jedną z najbardziej poczytnych książek ostatnich lat. Gdy trylogia 365 dni pojawiła się na półkach księgarni, zaczęła rozchodzić się jak ciepłe bułeczki. Autorka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce, a jej dzieła zyskały wiernych fanów również za granicą. Powieści zostały przetłumaczone na kilka języków obcych, a pierwsza część doczekała się filmowej adaptacji.

365 dni opowiada o losach Laury Biel i Massimo Torricelli. Ekranizacji w krótkim czasie osiągnęła komercyjny sukces. Po kilku miesiącach produkcja trafiła na platformę Netflix, gdzie przez następne tygodnie utrzymywała się w czołówce najchętniej wyszukiwanych pozycji w serwisie.

Zdjęcia do drugiej części produkcji właśnie ruszyły. W obsadzie oprócz Anny Marii SiekluckiejMichele Morrone pojawił się m.in. przystojny Simone Susinna. Sprawdziliśmy, kim jest.

Kim jest Simone Susinna z 365 dni?

Simone Susinna urodził się 14 listopada 1993 roku we włoskim miasteczku Lineri. Już od najmłodszych lat interesował się modą. W wieku 18 lat przeprowadził się do Mediolanu, aby rozpocząć karierę. Przystojny niebieskooki młodzieniec nie musiał długo czekać na pierwsze poważne zlecenie – wziął udział w pokazie mody Giorgio Armaniego.

Model w przeszłości wziął udział we włoskim reality show The Island Of The Famous. Program po raz pierwszy został wyemitowany w 2003 roku. Kandydaci przez kilka tygodni mieszkali na wyspie, mając przy sobie jedynie podstawowe rzeczy.

Susinna dotychczas zajmował się wyłącznie modelingiem, dlatego też szczególną uwagę zwraca na wygląd swojej sylwetki. Muskularny 28-latek chętnie relacjonuje w social mediach przebieg swoich treningów oraz chwali się efektami ciężkiej pracy na siłowni.

Simone brał udział w kilku kampaniach reklamowych, jednak jak dotąd nie miał okazji sprawdzić się w roli aktora. Do czasu, ponieważ w 2. części powieści Lipińskiej wcieli się w rolę Nacho, mężczyzny, który za wszelką cenę będzie próbował zdobyć serce Laury.

Simone Susinna – dziewczyna

Model przez dwa lata był w związku z wenezuelską modelką Marianą Rodriguez. Wszystko wskazuje na to, że obecnie nie ma partnerki.

Simone Susinna – Instagram

Simone jest aktywny w social mediach. Jego profil na Instagramie (@susinnasimone) obserwuje już blisko 140 tysięcy internautów. Zachęcamy was do śledzenia jego profilu, bo już wkrótce będzie o nim naprawdę głośno.


susinnasimone_186166625_136407145100721_5048274029024760394_nSimone Susinna - nowa gwiazda 365 dni

Simone Susinna - nowa gwiazda 365 dni

Simone Susinna - nowa gwiazda 365 dni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×