Blanka Lipińska chwali się kuchnią. Zgapiła pomysł od Natalii Siwiec: „Sztos, co?”

Blanka Lipińska i Natalia Siwiec

Blanka Lipińska i Natalia Siwiec

Blanka Lipińska jakiś czas temu wprowadziła się do swojego nowego apartamentu. Teraz odsłania przeróżne zakamarki. Na jedno rozwiązanie zdecydowała się dzięki Natalii Siwiec.

Blanka Lipińska od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd show-biznesu. Wszystko za sprawą trylogii 365 dni, która odniosła niewyobrażalny sukces komercyjny, również poza granicami naszego kraju. Pisarka zekranizowała swoją wizję. Jej film bił rekordy popularności. Wkrótce po tym, jak zszedł z kinowych ekranów, opublikowany został na platformie Netflix. Walijska piosenkarka Duffy nie kryła oburzenia po tym, jak obejrzała produkcję Blanki. Ona oraz wiele innych osób zarzuciło gwieździe promowanie kultury gwałtu.

Ostatecznie rozgłos przyniósł pisarce ogromne korzyści. Lipińska, aby utrzymywać się na fali, zapowiedziała, że nakręciła kolejne dwie części erotyka, a także rozpoczęła pracę nad kolejnym.

Blanka Lipińska kupiła apartament

36-latka znaczną część zarobionych pieniędzy wydaje na luksusowe wakacje. Pewną kwotę postanowiła jednak zainwestować w nieruchomości. Jakiś czas temu pochwaliła się, że kupiła ogromny apartament, który odebrała w stanie surowym. Wraz z architektką zaplanowała, jak będzie wyglądał dokładnie każdy szczegół jej nowego lokum. Regularnie pokazywała przebieg prac.

Nie szczędziła fanom niespodzianek. Zaczęło się od mrocznego wystroju. W pomieszczeniach przeważają kolory czerni i szarości. Blanka w pewnym momencie wpadła również na pomysł, by zamurować jedno z okien. Argumentowała to tym, że chciałaby się czuć jak w bunkrze. Ostatecznie od tego pomysłu odwiodła ją architektka. Kolejnym kontrowersyjnym pomysłem okazały się haki zamontowane przy łóżku. Celebrytka zapowiedziała, że będzie więzić ludzi i spełniać swoje łóżkowe fantazje w stylu Greya.

Blanka Lipińska ma okap nablatowy jak Natalia Siwiec

Nareszcie kilka dni temu nastąpiło zakończenie prac remontowych. Blanka w końcu mogła wprowadzić się do swojego apartamentu. Okazuje się, że pisarka ma jeszcze kilka asów w rękawie, którymi zaskoczy swoich obserwatorów. Właśnie poinformowała, że nie zdecydowała się na tradycyjny okap, który zazwyczaj przymocowany jest do ściany lub sufitu. Rozwiązanie, na które się zdecydowała, zobaczyła u Natalii Siwiec:

Co mam jeszcze fajnego to słuchajcie, jest to okap nablatowy. Zobaczyłam u Natalii Siwiec lata temu okap nablatowy. Mariusz mi go pokazał, zakochałam się.

Po chwili Lipińska zaprezentowała, jak działa jej okap. Zdradziła, że ma jeszcze wiele do pokazania:

Teraz Wam pokażę na papierosie elektrycznym, jak zajebiście działa okap nablatowy. Sztos, co? Ja się jaram takimi rzeczami. Kuchnia to moje królestwo, więc jak zacznę pokazywać, co ja tutaj mam, jakie mam tu piękne rzeczy, no to chyba storek w ciągu dnia będzie z pięćset.

Jesteście ciekawi, co jeszcze skrywają wnętrza apartamentu Blanki Lipińskiej?


Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska oburzona komentarzami obserwatorów

Blanka Lipińska oburzona komentarzami obserwatorów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×