Beata Pawlikowska wspomina małżeństwo z Wojciechem Cejrowskim. Dlaczego teraz jest sama?

Beata Pawlikowska i Wojciech Cejrowski

Fotografia: AKPA

Mało kto wie, ale Beata Pawlikowska i Wojciech Cejrowski byli parą przez 13 lat. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, chociaż początki znajomości były obiecujące.

Ktoś wpadł na pomysł, żebyśmy poprowadzili razem audycję. Weszliśmy do studia, usiedliśmy przy jednym mikrofonie i to było jak burza z piorunami. Miłość od pierwszego wejrzenia – zdradziła Twojemu Stylowi.

Beata Pawlikowska nie ukrywa, że bardzo imponowało jej w Wojciechu Cejrowskim to, że nie czuje on strachu przed dalekimi podróżami. Zainspirowała się im i sama zaczęła udawać się w dalekie strony. Niestety, to też sprawiło, że bardzo jej trudno znaleźć czas na miłość. Oczywiście samotność to nie tylko wina zapracowania, ale też tego, że podróżniczka ma wymagania.

Nie spotkałam nikogo, z kim chciałabym być. Ja chcę, żeby ten ktoś był uczciwy, szczególnie wobec siebie. To nie może być czowiek, który na przykład pije albo niezdrowo się odżywia. Nie ma możliwości, żebym była z kimś, kto myśli inaczej – powiedziała. – Fajnie jest być z kimś. Iść ulicą i trzymać się za ręce. Uwielbiam to. Ale może będę sama przez całe życie. Na to też jestem gotowa. Lubię być sama. Na pewno nie zwiażę się z kimś, kogo uczciwie, z głębi serca nie szanuję.

Może Beata Pawlikowska spotka miłość w nowym roku?

Beata Pawlikowska i Wojciech Cejrowski

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×