Szukaj

Beata Kozidrak w żałobie. Zmarła bliska jej osoba. Gwiazda zamieściła poruszający wpis

Beata Kozidrak w żałobie

Beata Kozidrak w żałobie

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras są pogrążeni w żałobie. Kilka dni temu zmarła siostra założyciela Bajmu, Elżbieta Ondra. Nastał bardzo ciężki czas dla wokalistki.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras stracili osobę, która była bardzo bliska ich sercu. Zalewie kilka dni temu odeszła Elżbieta Ondra. Kobieta była siostrą założyciela zespołu Bajm. Pietras osobiście przekazał smutną wiadomość mediom.

Zobacz: Nie żyje gwiazda filmu o przygodach „Kevina”. Miał 84 lata

Beata Kozidrak w żałobie – nie żyje Elżbieta Ondra

Artysta smutnymi wieściami podzielił się za pośrednictwem Facebooka. Jego siostra zmarła pod koniec września. Elżbieta Ondra była osobą blisko związaną z zespołem Bajm. To ona wymyśliła kultową już nazwę zespołu. Była również ogromną fanką zespołu, wspierała Beatę jak mogła.

28 września 2019 roku odeszła moja siostra Elżbieta Ondra. Ela wymyśliła nazwę naszego zespołu i od początku była wielką fanką Bajmu, ale dla mnie była przede wszystkim kochaną siostrą. Ela – na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i w naszych sercach – napisał w  oświadczeniu Andrzej Pietras.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo wiadomości ze słowami wsparcia i otuchy. Andrzej Pietras z pewnością może liczyć na wsparcie Beaty Kozidrak. Również dla piosenkarki zmarła była bardzo bliską osobą.

Zobacz: Beata Kozidrak we wzruszających słowach o życiu po śmierci brata. Jak przetrwała trudne chwile? [WIDEO]

Z głębokim bólem i żalem dzielę się z Wami smutną wiadomością. 28 września 2019 roku odeszła moja siostra Elżbieta…

Opublikowany przez Bajm Niedziela, 29 września 2019

Zobacz: Janusz Kondratiuk nie żyje. Zmarł jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów


Elżbieta Ondra

Elżbieta Ondra

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×