Beata Kozidrak reaguje na doniesienia ws. wstrzymanych prac nad filmem. Oświadczenie rozwiewa wszystkie wątpliwości

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak postanowiła odpowiedzieć na plotki o tym, że prace nad filmem biograficznym zostały wstrzymane. Udostępnione przez nią oświadczenie rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Beata Kozidrak to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalistka ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych, a przez lata zdobyła grono wiernych fanów. W ostatnim czasie jednak przechodziła poważny kryzys w życiu prywatnym. Najpierw media obiegła wieść, że rozwodzi się z Andrzejem Pietrasem, który jest menadżerem Bajmu. Oficjalnie ich małżeństwo dobiegło końca w 2016 roku.

Kilka tygodni temu gwiazda przeżyła poważny kryzys wizerunku. 1 września minionego roku została zatrzymana przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu. Po przeprowadzeniu badania wyszło na jaw, że miała aż 2 promile. Usłyszała już wyrok w tej sprawie, jednak nie zgadzała się z niektórymi jego postanowieniami.

Powód był prosty. Uważam, jako obrońca Pani Beaty Kozidrak, że kara jest zbyt surowa. Dlatego też postanowiliśmy się odwołać od wyroku. Nie zgadzamy się jednak z doniesieniami mediów, że pani Beata nie chciała po prostu odbywać prac społecznych – poinformował Marcin Mamiński.

Teraz media obiegła wieść, że z powodu ostatniej afery wstrzymano prace nad filmem biograficznym. Gwiazda odniosła się do tych doniesień.

Beata Kozidrak komentuje plotki dot. przerwania prac nad filmem

Kozidrak krótko przed tym, jak została przyłapana na łamaniu prawa, wydała książkę biograficzną oraz rozpoczęła prace nad filmem dokumentalnym. Jeszcze w październiku producent zapewniał, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Ona bierze czynny udział w pracach i jest podstawowym źródłem informacji. Współpraca przebiega dobrze i w żaden sposób to, co się ostatnio wydarzyło, jej nie zakłóciło, wręcz przeciwnie – powiedział Leszek Bodzak w rozmowie z Faktem.

W poniedziałek media obiegła wieść, że przerwano prace, co miał potwierdzić reżyser, Piotr Domalewski. Z informacji podanej przez Party wynikało, że przyczynił się do tego skandal z udziałem gwiazdy.

Projekt jest w zawieszeniu, bo po zatrzymaniu przez policję aura wokół Beaty Kozidrak jest niesprzyjająca – powiedział Domalewski.

Głos w tej sprawie zabrała wokalistka, która udostępniła na swoim profilu na Instagramie oświadczenie Bodzaka. Producent zaprzeczył medialnym doniesieniom.

Oświadczenie ws. fake newsa.

Powiem tylko tak – w imieniu swoim, Aurum Film i Piotr Domalewski informuję, że produkcja filmu o Beacie Kozidrak nie została wstrzymana. Co więcej, Piotr Domalewski ani nie udzielał, ani nie autoryzował nikomu żadnego wywiadu w tej sprawie. Jako producenci na pewno byśmy o tym wiedzieli. Wszelkie „wstrząsające” newsy podane dziś w tej sprawie są kompletnie nieprawdziwe […].

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?


Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak i Kayah

Beata Kozidrak i Kayah

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×