Szukaj

Basia Kurdej-Szatan we wzruszającym poście pożegnała się z przyjaciółmi! Odzew gwiazd na jej słowa był natychmiastowy!

Barbara Kurdej-Szatan już na dobre pożegnała się z TVP, z którą była związana od kilku lat. Gwiazda na koniec opublikowała wzruszającą odezwę do wszystkich swoich przyjaciół z Telewizji Publicznej. Reakcja gwiazd was zaskoczy!
Barbara Kurdej-Szatan odeszła z tVP

Barbara Kurdej-Szatan odeszła z tVP

Ulubienica widzów, czyli Barbara Kurdej-Szatan kończy swoją brawurową karierę w TVP. Powodem tak nagłego pożegnania z rodzimą telewizją jest fakt wyrazistych poglądów politycznych aktorki. Aktorka wcześniej wsparła Czarny Marsz, natomiast ostatnio poparła Paradę Równości. Ten fakt wielce oburzył włodarzy stacji, którzy w trybie natychmiastowym zakończyli współpracę z piękna aktorką. Oficjalne pożegnanie nastąpiło niedawno, kiedy to Basia wystosowała bardzo obszerne podziękowania skierowane do wszystkich swoich przyjaciół z dawnej pracy.

Zatem klamka zapadła, Basi już nie zobaczymy w The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance, dance, dance oraz Kocham Cię, Polsko!. Niestety forma jej zwolnienia budzi wiele kontrowersji, o fakcie, że straciła pracę w TVP, Kurdej-Szatan dowiedziała się z rozmowy telefonicznej:

Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak – było wspaniale! :))) – napisała aktorka.

Wcześniej rozemocjonowana Basia wystosowała laudację pod adresem wszystkich swoich koleżanek oraz kolegów, z którymi miała przyjemność współpracy w TVP. Na liście znaleźli się m.in. Maciej Musiał, Tomasz Kammel.

Pod tym długim postem natychmiast pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy od fanów Basi. Miłym zjawiskiem w polskim show-biznesie jest również fakt, że po odejściu prezenterki z TVP sporo gwiazd deklaruje wsparcie i podaje pomocną dłoń. Celebryci gratulują Kurdej-Szatan charakteru oraz dziękują jej za współpracę. Wśród komentarzy znalazły się miłe słowa od m.in. Ewy Chodakowskiej, Kasi Dziurskiej, Wiktorii Gąsiewskiej, Adama Zdrójkowskiego czy Rafała Maślaka.

Z odwagi Basi jest również dumna Katarzyna Skrzynecka, która swoje zdanie wyraziła w krótkim komentarzu:

BRAWO ZA TEN POST, Basia – napisała Skrzynecka.

Nastoletnia Anika Dąbrowska – zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids – już tęskni za Basią:

Kooochamy Cię! Dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiłaś.

Na szczęście nie uśmiercono jeszcze postaci, w którą Basia wciela się w M jak miłość, czyli widzowie TVP nadal mają swoją idolkę w telewizyjnym serialu. Ponadto gwiazda gra w serialu W rytmie serca. Być może Kurdej-Szatan zostanie wkrótce wizytówką Polsatu i jako jedna z czołowych gwiazd stacji wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami.

Coś się kończy… coś zaczyna – tak jak stwierdziła Basia.

Czekamy na oficjalne dobre wieści 🙂

View this post on Instagram

Skoro już wszystko wiadomo… parę słów ode mnie 🙂 to były piękne lata ! Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów – Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance – było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie ile tylko mogłam ! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem. Chciałabym ogromnie podziękować: Rinke Royens – za to, że zawsze we mnie wierzyłeś i wciąż wierzysz i ufasz! Tomuś @tomaszkammel za wszystkie słowa wsparcia, pomoc i niezwykłą otwartość???? Sibi – uwielbiałam Twój głos w słuchawce reżyserskiej i nasze szalone przywitania???? i za ratowanie – kiedy była potrzeba 😀 Majaczku @pocolanamis za piękne scenariusze i świetne charakterologiczne wyczucie !!! I za odważne dodatki apropos różnych śmiesznych sytuacji… 😛 Maciuś @maciejmusial_official za wspólne flow, radochę i profeskę 🙂 i w ogóle – za to, że tacy jesteście fajni i normalni i pracowici i konkretni i z poczuciem humoru i dystansem !!!????najcenniejsze dla mnie jest to, że – jak powiedział Rinke – stworzyliśmy TEAM !???? było SUPER !!!! Ściskam całą ekipę ! Dziękuję baaaardzo całej wspaniałej PUBLICZNOŚCI za piękne słowa, komentarze, uśmiechy i dobry odbiór???? dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy. Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak – było wspaniale! :))) mojej boskiej następczyni i koleżance Idzie @idavictoria (tak czytałam?) życzę samych najlepszych wrażeń i chwil ! 🙂 fajnie, że kolejna artystyczna dusza przejmie pałeczkę✌️ a u mnie? Coś się kończy…coś zaczyna 😀 ✌️

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan odebrała kiepskie wyniki badań. Gwiazda walczy z paskudną chorobą

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan przechodzi do Polsatu?! Maciej Dowbor skomentował plany stacji! Są dobre wieści [WIDEO]

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP! Jak dalej widzi swoją karierę?


scena z: Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Barbara Kurdej-Szatan Instagram

Barbara Kurdej-Szatan Instagram

Barbara Kurdej-Szatan Instagram

Barbara Kurdej-Szatan Instagram

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×