ExclusiveBarbara Kurdej-Szatan przechodzi do Polsatu?! Maciej Dowbor skomentował plany stacji! Są dobre wieści [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan przechodzi do Polsatu?! Maciej Dowbor skomentował plany stacji! Są dobre wieści [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan, Polsat
Barbara Kurdej-Szatan, Polsat

25.06.2019 07:00, aktual.: 01.07.2019 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi już rozrywkowych programów TVP, z którymi publiczność utożsamiała ją od kilku lat. Sympatyczna blondynka z reklamy sieci telefonii komórkowej straciła lukratywne kontrakty podobno z powodu wyraźnego poparcia dla mniejszości seksualnych i Parady Równości organizowanej pod patronatem prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Taki bieg zdarzeń ponoć nie do końca przypadł do gustu włodarzom Telewizji Publicznej. Nie wiadomo ile prawdy jest w medialnych doniesieniach, ale jedno jest pewne – Kurdej-Szatan w jesiennej ramówce nie będzie tak często uśmiechać się do widzów ze szklanego ekranu, jak jeszcze kilka miesięcy temu. W zasadzie na ten moment jedyną pewną dla niej pracą jest rola w serialu M jak miłość.

Basia nie powinna mieć jednak powodów do zmartwień. Najnowsze plotki głoszą, że o współpracę z aktorką zabiega telewizja Polsat. Kurdej-Szatan działa na widzów jak magnes, zatem obsadzenie jej w roli prezenterki sprawdzonego formatu mogłoby być strzałem w dziesiątkę. Czy tak się stanie? Na razie wiadomo tylko, że 30 czerwca Kurdej-Szatan poprowadzi jedno z wydarzeń muzycznych, które wyemituje konkurencyjna dla TVP stacja. O szczegółach projektu Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje co nieco opowiedział naszej reporterce Maciej Dowbor:

Faktycznie, w niedzielę prowadzimy razem koncert w Opolu, w ramach naszego wydarzenia, które od zeszłego roku jest organizowane w Opolu i będziemy tam razem na scenie prowadzić.

Prezenter, który od lat jest ozdobą każdej ramówki Polsatu, zapewnia, że nie zna żadnych planów swojego szefostwa dotyczących ewentualnego transferu Kurdej-Szatan:

Ja wiem najmniej. Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale czas pokaże.

Jedno jest pewne- Basię zobaczymy w Opolu, a Maćka nie tylko w Opolu, ale również 13 lipca w Atlas Arena w Łodzi w ósmym Wielkim Meczu Gortat Team vs. Wojsko Polskie. W drużynie koszykarza, która zmierzy się z reprezentacją Wojska Polskiego, zagrają również: Szymon Majewski, Agnieszka Włodarczyk, Maciej Musiał, Joanna Koroniewska, Bartosz Kurek i Michał Koterski

  • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - Polsat Superhit Festiwal 2019
  • Barbara Kurdej-Szatan w bikini
  • Basia Kurdej-Szatan bez stanika w obiektywie Rafała Szatana
  • scena z: Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
  • Barbara Kurdej-Szatan Instagram
  • Barbara Kurdej-Szatan w krótkich włosach w 2014 roku
  • Basia Kurdej-Szatan na pokazie Dawida Wolińskiego
[1/7] Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - Polsat Superhit Festiwal 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także