NewsyNowa prowadząca "The Voice Kids" wybrana! Już wiadomo, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan!

Nowa prowadząca "The Voice Kids" wybrana! Już wiadomo, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan!

Barbara Kurdej-Szatan The Voice Kids
Barbara Kurdej-Szatan The Voice Kids
Rafał Matuszczak

24.06.2019 09:31, aktual.: 24.06.2019 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Początek wakacji okazał się bardzo smutny dla Barbary Kurdej-Szatan. W zeszłym tygodniu magazyn Party poinformował, że aktorka została zwolniona i nie poprowadzi już rozrywkowych programów TVP. Zaskoczeni byli fani, media, ale i sama Basia, która nie spodziewała się takiej decyzji. W końcu jest bardzo lubianą gwiazdą i nic nie wskazywało na to, że znudziła się widzom, a taki właśnie powód zwolnienia podała Telewizja Publiczna.

Jest wiele teorii na temat przyczyn tego wydarzenia i najbardziej prawdopodobna jest ta, że prezenterka podpadła szefostwu, popierając Marsz Równości zorganizowany w Warszawie pod patronatem jej prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Tak czy inaczej, piękna blondynka musi pogodzić się z faktem, że jesienią będzie miała nieco więcej wolnego czasu.

Odkąd tylko cała sprawa ujrzała światło dzienne, rozpoczęły się spekulacje, kto w takim razie zastąpi dotychczas największą gwiazdę TVP. Jak podaje dzisiejszy magazyn Flesz, gospodynią The Voice Kids została Ida Nowakowska

Ta informacja nie powinna nikogo dziwić. Tancerka zaczęła zdobywać popularność dzięki programowi Dance Dance Dance. Tak bardzo spodobała się władzom stacji, że po zakończeniu programu objęła posadę jednej z prowadzących Pytanie na śniadanie. Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie, tym razem w programie muzycznym.

Jak myślicie, czy poradzi sobie w nowej roli? Do tej pory była głównie jurorką, w dodatku jest tancerką, więc ze śpiewaniem niewiele ma wspólnego, w odróżnieniu od swojej poprzedniczki, która z wykształcenia jest także muzykiem.

  • Ida Nowakowska – TVP ramówka wiosna 2019
  • Barbara Kurdej-Szatan – Sylwester 2018, zielona sukienka
  • Ida Nowakowska w amerykańskim programie z Drew Barrymore
  • scena z: Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
  • Jurorzy "You Can Dance"
  • Ida Nowakowska – Opole 2019, Od Opola do Opola
  • Barbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał
[1/7] Ida Nowakowska – TVP ramówka wiosna 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także