Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan urządziła w domu Paradę Równości. Cała w barwach LGBT rozjuszyła fanów: „Hejt za 3…2…1…”

Barbara Kurdej-Szatan - tęcza

Barbara Kurdej-Szatan - tęcza

Barbara Kurdej-Szatan wsadziła kij w mrowisko - na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, cała w barwach LGBT. Nie musiała długo czekać na hejt, który przewidziała jedna z internautek.

Barbara Kurdej-Szatan z niecierpliwością oczekuje narodzin drugiego dziecka. Dosyć długo ukrywała, że jest w ciąży, ale przestała to robić, kiedy uznała, że już jest gotowa podzielić się radością ze światem. Pokazuje powiększający się brzuszek, a na temat oczekiwania wypowiada się w wywiadach. Termin porodu ma wyznaczony na wrzesień, a więc już tuż tuż. Urodzi chłopca, o czym opowiedziała w rozmowie z Party:

Będziemy mieli syna. Na początku marca zrobiłam badania wykluczające choroby genetyczne i wtedy poznałam płeć dziecka. Wtedy też pozwoliliśmy Hani wybrać imię dla braciszka.

Szatanowie postawili na tradycyjne imię, a w sieci krążą informacje, że będzie to Henryk. Czas oczekiwania aktorka spędza dosyć aktywnie. Na jej Instagramie niemal codziennie pojawiają się nowe treści. Dzisiaj niewinnym zdjęciem wsadziła kij w mrowisko.

Barbara Kurdej-Szatan w barwach LGBT

Basia nie boi się kontrowersji i niejednokrotnie w swoich social mediach wdawała się w gorące dyskusje z internautami, gdzie broniła swoich racji. Dzisiaj na jej Instagramie pojawiły się fotografie, na których wygląda jak wprost z parady równości. Pozuje z tęczą namalowaną na twarzy.

Love Love Love
#malowidłacórci #tęcza #przyszłyfarbkidotwarzy #jest #radość #love #happy #time #family #rainbow #tęczowomi.

Aktorka z pewnością się domyśliła, że w dobie panujących w naszym kraju nastrojów, włożyła kij w mrowisko. Niewinne z pozoru zdjęcia wywołały falę niekoniecznie miłych komentarzy, które przewidziała jedna z internautek, pisząc:

Hejt za 3… 2….1

I rzeczywiście, jest sporo jadu, nieprzyjemnych słów – internauci zażarcie dyskutują na temat swoich racji. Kurdej-Szatan nie włączyła się do wymiany zdań. Trzeba jednak oddać sprawiedliwość, bo większość obserwujących Basi po prostu komplementuje zdjęcie i jej szalony pomysł.

  • W kolorach każdemu do twarzy – napisał Qczaj.
  • Ale piękna Pani te kolory bardzo pasują.
  • Hania tak pięknie wymalowala??
  • Świetny pomysł. I tak kolorowo.
  • Zgaduję że to dzieło córci. ładnie Basiu.
  • Piękna.
  • Córka ma taki talent? Pięknie – piszą.

Celowe działanie i manifest Basi? Czy po prostu popołudniowa aktywność z córką? Wam pozostawiamy ocenę.


Barbara Kurdej-Szatan - w tęczowych barwach

Barbara Kurdej-Szatan - w tęczowych barwach

Barbara Kurdej-Szatan - w tęczowych barwach

Barbara Kurdej-Szatan - w tęczowych barwach

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×