NewsyBarbara Kurdej-Szatan zastąpi gwiazdę w popularnym programie telewizyjnym?!

Barbara Kurdej-Szatan zastąpi gwiazdę w popularnym programie telewizyjnym?!

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Paula
04.08.2014 14:36, aktualizacja: 01.12.2014 19:14

Nie wszystkim ten pomysł się podoba!

Coraz częściej w telewizji i na salonach możemy oglądać uroczą Barbarę Kurdej-Szatan (zobacz: Zgadniecie co to za gwiazda? Podpowiedź: polska aktorka), a teraz być może będziemy mieli okazję zobaczyć ją jako prowadzącą jeden z bardzo popularnych show telewizyjnych The Voice of Poland!

W dzisiejszym wydaniu Faktu czytamy, że zarząd Telewizji Polskiej chciałby, żeby aktorka zastąpiła Marikę (zobacz: Nie tylko Maria Sadowska… Z „The Voice of Poland” odeszła kolejna gwiazda!). Pomysłowi zdecydowanie sprzeciwia się producent programu, Rinke Rooyens. Jego zdaniem prowadzącą ponownie powinna być Magdalena Mielcarz. Zdjęcia do programu już trwają (zobacz: Edyta Górniak opublikowała pierwsze zdjęcie z planu „The Voice of Poland”!), na razie bez udziału prowadzącej.

Kariera Barbary Kurdej-Szatan w ostatnim nabiera tempa (zobacz: Kurdej-Szatan zagra w filmie z Zakościelnym!), gra w reklamach sieci komórkowej Play, ma rolę w serialu M jak Miłość, prowadziła ostatni festiwal piosenki w Opolu i koncert Sabat Czarownic. Nie sposób wymienić, w ile projektów jest teraz zaangażowana!

A Wy, którą z gwiazd widzielibyście chętniej w roli prowadzącej Voice of Poland?

Fotografia: AKPA/montaż jastrzabpres.pl
Fotografia: AKPA/montaż jastrzabpres.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także